Fruzsina0620

Regisztráció dátuma: 2013. november 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 8 vétel
Megnézem

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
2019. február 1.

A Müllerben volt egy olyan akció, ha veszel egy TheBalm terméket, akkor ajándékba kapod ezt a fényesítőt, persze kis minta formájában. Megőrültem neki, hiszen olyan sok jót hallottam róla és így gondoltam, hogy mielőtt a teljes kiszerelést megveszem legalább ki tudom próbálni. Hát vegyesek az érzéseim.. nem életem highlighter-e. Amikor felviszem az arcomra alig látszik és bármilyen ecsettel vittem fel sose volt tökéletes. És szerintem nem is annyira fényes. Utazásokkor jól szokott jönni a mérete miatt, de az olcsóbb Catrice highlighterem jobb tőle.

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2019. február 1.

A leges legjobb bronzosító, amit valaha próbáltam! Igaz nem olcsó, de abszolút megéri az árát. Kb. 1 éve vettem és most fog hamarosan elfogyni. Nagyon jó, krémes állaga van, pigmentált, szép bronzos-barnás színt kölcsönöz az arcnak és ez a kókusz illat.. Mennyei!

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA
2019. január 23.

Előtte a szalicilsavas hámlasztót használtam, amit nagyon megszerettem, de amikor a webshopon rendelni akartam sajnos nem volt belőle, így esett a választásom erre a mandulasavas verzióra. Hát.. nem győzött meg. Nekem nem tetszik az olajos állaga és én kicsit büdösnek érzem. Valamit annyira hámlik tőle a bőröm, hogy alig tudom kisimnkelni, pedig ez nem egy erős sav száramazék.Elhasználgatom, de nem veszem újra. Annyi az előnye, hogy ár-érték arányban jó.