FruzsinaR

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Clinique Pep-Start Eye Cream

Clinique Pep-Start Eye Cream
2020. január 4.

Update: Most használom kb az ötödik tubussal, és az a második, ami tönkremegy (letörik a gömb rész), és bénán lehet lenyomni belőle a krémet. Kicsit már unom, ezért egy ideig biztos nem
veszem újra. A krém az még mindig teszi a dolgát, arra nincs panasz, de kiszerelés miatt le önök egy csillagot.

Kb 3 hónapja használom minden reggel smink alá. Nekem bevált, a tubus is tetszik, szerintem higiénikusabb, mint ujjal eldolgozni a krémet. Felkenés utána egy kicsit bizsereg a bőröm, de szépen feltölt.

Manna Baba Popsikenőcs

Manna Baba Popsikenőcs
2019. december 22.

Kb 2 hónapja használjuk a kisfiammal, azóta már hozzátáplálunk, fogzunk, de nincs piros popsi. Meg vagyunk vele elégedve, illata, állaga is jó. Sokáig elég lesz, csak vigyázni kell hogy ne koszolódjon a tégelyes kiszerelés miatt. Mindenképpen megéri.

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. szeptember 24.

Finom, rózsás kifinomult illat. A terhességem óta nem esnek már jól az addig kedvelt gourmand illatok, így valami új után kellett néznem. Ez nagyon szép rajtam, első felindulásból rendeltem is egy 50ml-t. Nem ultra különleges az tény, és az üveg az egy vicc, nekem nem tetszik, hogy ilyen vékony, de ez a rózsa most jól esik. Igazi minőségi, púderes rózsa. A tartósságát rajtam közepes ( bár most kicsit száraz a bőröm, taán lesz még jobb is).