FruzsinaR

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Evy Daily Defense Face Mousse SPF50

Evy Daily Defense Face Mousse SPF50
2020. szeptember 16.

Tavasztól ezt használom, nem bántam meg, hogy megvettem, de nem venném újra. Tetszik a hab állag, jól védi a bőrt, nem irritál, de ragacsos, rajtam nem szívódott be teljesen. Még felkenés után 2 órával is beletörlöm az arcomról a szemembe, és tényleg csíp...

Clinique Pep-Start Eye Cream

Clinique Pep-Start Eye Cream
2020. január 4.

Update: Most használom kb az ötödik tubussal, és az a második, ami tönkremegy (letörik a gömb rész), és bénán lehet lenyomni belőle a krémet. Kicsit már unom, ezért egy ideig biztos nem
veszem újra. A krém az még mindig teszi a dolgát, arra nincs panasz, de kiszerelés miatt le önök egy csillagot.

Kb 3 hónapja használom minden reggel smink alá. Nekem bevált, a tubus is tetszik, szerintem higiénikusabb, mint ujjal eldolgozni a krémet. Felkenés utána egy kicsit bizsereg a bőröm, de szépen feltölt.

Manna Baba Popsikenőcs

Manna Baba Popsikenőcs
2019. december 22.

Kb 2 hónapja használjuk a kisfiammal, azóta már hozzátáplálunk, fogzunk, de nincs piros popsi. Meg vagyunk vele elégedve, illata, állaga is jó. Sokáig elég lesz, csak vigyázni kell hogy ne koszolódjon a tégelyes kiszerelés miatt. Mindenképpen megéri.