fruzskai

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2021. január 11.

Nekem ez a termék egy nagy meh. Semmi extra, de azért csinál is valamit. Időnként mindig újraveszem, mert hype, aztán újra és újra rájövök, hogy nekem ez még mindig átlagos.

Sally Hansen Insta-Dri Top Coat

Sally Hansen Insta-Dri Top Coat
2021. január 11.

Rettenetesen húztam a számat az ára miatt, de már annyira kétségbeesetten kerestem egy fedőlakkot, ami legalább kicsit jó, és az itteni vélemények annyira pozitívak voltak, hogy rászántam magam a vásárlásra. És te-jó-ég, milyen jól tettem. Végre megvan az a fedőlakk, aminél nem az van, hogy egy kipróbálás után azonnal rakom fel az eladó termékek közé... Az, hogy gyorsabban szárítja a lakkot, igazából nem is érdekel, mindig ezer évig tart nálam a lakkozás, ez már nem számít sokat. Na de az, hogy konkrétan majdnem 2 hétig egy lecsippanás sincs a körmeim végén, az megfizethetetlen (jó, mondjuk ha elfogy, azért Glamour napokon fogom újra venni, mert na, mégis nem olcsó :D ). Nagyon tetszik, hogy sok lakk van az üvegben, könnyű az ecsettel dolgozni (pedig nem szeretem ezt a hosszúkásabb formát), nagyon tartós tőle a lakkozás és valóban gyorsítja a száradást is. Nyomdára egy vízbázisú fedőlakk fölé szoktam ezt használni. Ami még érdekes infó, hogy magára a fedőlakkra viszont nem lehet nyomdázni.
Tutira újravevős, örök kedvenc termék lett.

BPerfect Cosmetics x Jah Makeup Artist Clientele Palette

BPerfect Cosmetics x Jah Makeup Artist Clientele Palette
2021. január 11.

Nem értem ez a paletta miért nincs úgy felkapva, mint a Carnival társai. Egyszerűen csodálatos, ha valaki a lágyabb, nude-osabb színvilághoz húz, de mégis szereti, ha kicsit extrább sminkekhez is használható egy paletta. A színek nagyon!!! pigmentáltak, könnyen eldolgozhatók, a panek kifejezetten nagyok, ezért lassan fogynak és van benne egy óriási tükör is (kifejezetten nem szeretem, ha egy palettában nincs tükör) . A használathoz valamilyen szemhéjalap mindenképp szükséges, de minden mást is így használok, ezért ez nem kellemetlen. Én mindig a szememet készítem el először, ezért az sem zavar, hogy bizonyos színeknél látszik egy kis potyogás a szem alatt, erre érdemes odafigyelni.
Összességében teljesen elégedett vagyok vele, nagyon örülök, hogy beszereztem.