fruzskai

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Maybelline 24Karat Nudes Palette

Maybelline 24Karat Nudes Palette
2022. március 19.

Kezdő palettának való leginkább, nem a legpigmentáltabb fajta. Felvitelkor kicsit pereg, de ez könnyen eltávolítható. Könnyen el lehet dolgozni, a színei szépek és tartósak, nem maszatolódnak a nap folyamán.
Maguk a színek szépek, nekem az arany szín a kedvencem, annyira különleges (és ez a legpigmentáltabb). Tény, hogy olcsóbban is be lehet szerezni pigmentáltabb és több színnel operáló palettát, de összességében jó kis termék.

Essence 24Ever Ink Liner

Essence 24Ever Ink Liner
2022. március 19.

Filces tusok közül ár-érték tekintetében az egyik legjobb, mégsem szeretem igazán, egyszerűen nem tudok vele eléggé vékony vonalat húzni, sem a pillák tövét rendesen elérni. Feltűnőbb sminkek készítéséhez jó alternatíva, de mióta rátaláltam az Artdeco filces végű tusára, még ritkábban fogom használni. A színe szép fekete, nem folyik, viszont lemosni kifejezetten nehéz, alapos olajos sminklemosás után még másnap is pandás a szemem tőle. Nem csodaszer, de nem rossz termék.

Essence Easy Brush Liner

Essence Easy Brush Liner
2022. március 19.

Sajnos nekem nagyon nem vált be. Szokásos fejjel lefelé tárolás mellett folyik, mint állat, konkrétan a falat is összefröcskölte, ahogy levettem róla a kupakot. A szememen a festék majdhogynem szürkének látszik és nem is a legtartósabb(a falon természetesen fekete és le sem jön). A kis ráncocskákban elfolyik, emaitt nem lehet vele tiszta vonalat húzni. Maga a kialakítása csillagos ötös lenne, szuperül irányítható, vékony-vastag vonal is jól húzható lenne vele, ha nem folyna meg.
Viszont, egy dologért örökre hálás leszek neki, mert az olcsósága miatt végre kipróbáltam az ecsetes végű kialakítást, és rájöttem, hogy nem én vagyok béna, csak az eszközeim nem voltak eddig megfelelőek a jó tusvonal meghúzásához :)
Összességében kipróbálni, mielőtt egy drágább (Clinique, Artdeco..) ecsetes végű tust venne az ember, szerintem jó megoldás, de mindennapi használatra semmiképp. (Illetve ha jól láttam, hamarosan meg is szűnik, 50% akcióban van a boltokban jelenleg, sárgával jelölve)