fruzskai

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Yves Rocher Prémium Folyékony Rúzs

Yves Rocher Prémium Folyékony Rúzs
2019. április 1.

A barnás árnyalatot vettem meg, sajnos nem hozza a matt rúzsoktól elvárt szintet, mivel, nos, nem matt... Szerintem nagyon nehéz egyenletesen felvinni, cserébe könnyen elkenődik, emiatt nincs is túl sok kedvem kedvem használni. Az illata jó, a színét imádnám, de ha lehetne inkább visszavinném az üzeltbe :/

Yves Rocher Hajtöredezés Elleni Erősítő Szérum (régi)

Yves Rocher Hajtöredezés Elleni Erősítő Szérum (régi)
2019. április 1.

Karácsonyi ajándékként kaptam és mi tagadás rettentően szkeptikusan álltam hozzá... Mégegy hajvégápoló, aminek semmi haszna nem lesz csak elzsírosítja a hajamat, szuper. Telt múlt az idő, maximum hetente egyszer ha használtam, aztán rávettem magam és 3-4 napig minden nap bekentem a hajvégeimet. ÉS TE JÓ ÉG azóta nem tudok nélküle élni. A hajam vége PUHA. Hihetetlen érzés. A tördezésnek jeleit sem látom. Az illata pedig csak hab a tortán. Nagyon lasan fogy, még mindennapi használat mellett is, mivel csak a hajvégekre 2 nyomás is elég belőle. Imádom!

Astor Big & Beautiful False Lash Look Dúsító Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful False Lash Look Dúsító Szempillaspirál
2019. január 22.

Még kb. 6 évvel ezelőtt találtunk vele egymásra, azóta pedig mindig elhiszem, hogy találok jobbat, de semmi sem übereli. Nekem nem póklábaz vészesen, viszond dúsít, hosszít és ível is. Szép mélyfekete színe van, nem kenődik. Ki merem jelenteni, hogy a kedvenc szempillaspirálom és nagy kár, hogy már csak netről lehet rendelni. Az ára pedig hab a tortán!