fruzskai

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. március 13.

Körülbelül egy hete használom, és eddig szeretem termék. Nem túl zsíros, a kombinált bőrömnek nem túl nehéz, beszívódik könnyen. Úgy érzem a bőröm hidratáltabb, mint az eddigi Nivea krémtől, a pórusaimat sem tömíti el. Azt az egyet sajnálom, hogy nincs benne SPF, úgy lenne számomra tökéletes, de ezért csillag levonás nem jár.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. március 13.

Nem túl problémás, kombinált bőrre használom naponta 2x, és este a 10% tejsavval kombinálva. Mondhatom, csodát tettek 1 hét alatt. Az arcbőröm egyszerűen tökéletes lett. A mitesszerek/pórusok szinte teljesen eltűntek, a T-vonalam sem olajosodik annyira, mint ezelőtt. Remek termék, újravevős.

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%
2020. március 13.

Nem túl problémás a bőröm, az enyhe pórusok/mitesszerek probléma mérséklése miatt rendeltem meg. Egy hete használom, és a niacinamid szérummal kombinálva egyszerűen csodaszer. Minden este kenem fel, 1-1 csepp elég az egész arcomra, így nagyon sokáig elég lesz. Nem irritál, még csak enyhe pirosságot sem tapasztaltam a használata után. Az arcom pihe-puha és természetesen olyan, mintha primer-alapozó-korrektor-púder kombináció lenne rajtam. Úgy észlelem a T-vonal olajosodását is mérsékelte. Mindenképp újraveszem.