fruzzs

Regisztráció dátuma: 2013. december 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. december 14.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

ColourPop Gimme More! Highlighter Palette

ColourPop Gimme More! Highlighter Palette
2017. december 27.

Próbálok nem elfogult lenni annak ellenére, hogy a Colourpop a kedvenc márkám :) Ha azt nézzük, hogy ez egy 18$-os paletta, akkor nagyon rendben van, viszont 1-2 színnél látható csillámok vannak a festékben, ez a felviteltől és az ecsettől is függ, hogy mennyire lesz feltűnő, de a felső sor középső színe ilyen például. A pigmentáltság, a tartósság nagyon jó, külön tetszik, hogy néhány árnyalatnak duochrome fénye van. 2 árnyalat inkább pirosító az én világos bőrömön, az utolsó szín pedig egy picit túl sötét pedig az az egyik legszebb a palettában :( ennek ellenére is imádom, sokat használom, ajánlom mindenkinek, remélem több színösszeállítással is kijönnek jövőre!

ColourPop Yes Please Palette

ColourPop Yes Please Palette
2017. december 27.

Szuper kis paletta, öröm ránézni, főleg a sárgás színek fogtak meg benne, ennek ellenére azon kaptam magam, hogy ezekhez nem nagyon nyúlok. Nehéz megtalálni, hogy egy hétköznapi sminkbe hogy építsünk be egy matt kanárisárgát. :) A festékek picit porolnak, főleg a matt színek, de ezt nem bánom, ettől csak könnyebb satírozni őket. Kedvencem a 2 bordós metallic árnyalat (Bling & Louie), ezek fantasztikusak. Satírozni szinte minden sminkemhez a két matt barnnát használom (GNO & Note to self), mélyíteni pedig a French Kiss sötétbarna színt. Külön tetszik, hogy van benne matt bőrszín a szélek elsatírozásához, így nem kell hozzá plusz paletta/mono szemhéjpúder. A csomagolás nagyon könnyen koszolódik és elég csúnya lesz pár használat után, de micellás vizzel lejön. az árát nagyon megéri!

ColourPop Mono Szemhéjfesték

ColourPop Mono Szemhéjfesték
2015. december 30.

Színenként és finishenként eltérő a minőségük, a matt színeket szerintem nem ebből a formulából kell beszerezni, a por állagúak sokkal jobbak, viszont az ultra metallic, metallic és pearlized finishek valami elképesztőek, teljesen liquid metal hatást produkálnak a szemhéjon. Tartósságuk is nagyon jó, alap nélkül is szinte egész nap fent maradnak, pedig olajos a szemhéjam. Legszebben ujjbeggyel lehet felvinni őket, esetleg egy szintetikus ecsettel. Imádom őket, teljesen függő lettem. :)