FTM

Regisztráció dátuma: 2015. október 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Guerlain-L'Heure Bleue

Guerlain-L'Heure Bleue
2019. január 6.

Ebből is csak mintát rendeltem, szerencsére! Ugyanolyan öreg és erőszakos SZAG számomra, mint a Shalimar! Tolakodó, mindent belep, ragacsosan nehéz, ott marad a levegőben, hányingerem van tőle! A púderes illattól ez igen messze van! Szörnyű!

Guerlain Shalimar EDP

Guerlain Shalimar EDP
2019. január 6.

Szerencsére csak mintát vásároltam! Ennyire kiábrándítóan büdös parfümmel még nem volt dolgom! Öreg szag, nehéz, levakarhatatlan. Soha többet! A kukában landolt.

Magister Products Voyage Ceramid Éjszakai Ribizli Arckrém

Magister Products Voyage Ceramid Éjszakai Ribizli Arckrém
2018. március 22.

Korosztályomnak megfelelő krém, de szerencsére nem vagyok egyáltalán ráncos, tehát arra voltam kíváncsi, mi jót tapasztalok ezen felül! Kellemes állagú, könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrömön. Reggelre tényleg feszesebb lett az arcom, egészséges tónust, bársonyosságot adott. Két pumpányira van szükségem az egyszeri ápolásnál, nagyon gyorsan felszívódik. Nem olcsó krém, többen mondták, hogy túl van árazva. Azt gondolom, hogy kategóriájában megéri az árát, nagyon sok jótékony bio összetevővel, finom, kényeztető olajokkal készítették el. Nekem fontos, hogy natúrkozmetikum legyen, amit használok, nagyon érzékeny a bőröm és sok dologra allergiás is vagyok. Ami számomra csalódás, az az illata. Nem értem, hogy egy ilyen igényesen elkészített és nem olcsó krémnél hogy nem lehet kiküszöbölni ezt a szagot! Tudom, hogy egyéni ingerencia kérdése, hogy kinek mi jó illatú, vagy mi a büdös, de amikor a párom megkérdezi este, hogy minek van ilyen szaga, mit kentem magamra, az bizony ciki! Sajnálom, de emiatt lehet, hogy nem veszem újra!