ftmea13

Regisztráció dátuma: 2016. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Fenty Beauty Gloss Bomb

Fenty Beauty Gloss Bomb
2022. július 29.

Valencia Sephorában jártam és bár tudtam, hogy szeretnék egy jobbminőségű szájfénnyel gazdagodni, mert mostanában nagyon sokat használok, nem gondoltam volna, hogy ez a termék jön haza velem, a Fu$$y árnyalatban. Tényleg nagyon jó, aki igazán szereti őket, érdemes kipróbálni. Szájfényhez képest igazán tartós, gyönyörű színe van. Az ajkaimat nagyon-nagyon jól hidratálja, és szerintem ez a szín egy igazán jolly joker, bármelyik évszakban megállja a helyét és bármilyen alkalomra.

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2022. július 29.

Dupla tisztítás második lépéseként használom. Először, amikor anyukámnál próbáltam ki, nagyon pihe-puha maradt az arcbőröm, talán most a 40 fok miatt az arcbőröm is kicsit másabb lett, de most nem érzem azt a hű de jó érzést. Ettől eltekintve nagyon jól esik az arcomnak, jól tisztít. Csak esténként szoktam használni, reggel az "első lépésem" használom csak. Megéri az árát, könnyen beszerezhető, különleges állag. Én személy szerint jobban szeretem a pumpás kiszereléseket, de ez már csak egyéni prioritás, ettől függetlenül szerintem újra fogom vásárolni :)

CeraVe Hidratáló Tisztító Olaj

CeraVe Hidratáló Tisztító Olaj
2022. január 5.

Nekem az egyik legkedvesebb tisztítóm lett. Olajos volt az arcbőröm, most sokkal szárazabb lett, normál inkább. Először anyukámnál próbáltam ki és már ott megtetszett, karácsonyra ajándékba is megkaptam. Nagyon-nagyon szereti a bőröm, tisztább, egészségesebb, fényesebb és puhább lett az arcbőröm. Nagyon tudom ajánlani, biztosan újra fogom venni. Bár az olajos bőrre való tisztító is megvan, de már ritkábban használom, ezt sokkal jobban szeretem :)