ftmea13

Regisztráció dátuma: 2016. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír
2019. május 12.

Nagyon szeretem a testradírokat, próbáltam pár fajtát, de eddig ez a tökéletes. Számomra ezerszer jobb, mint The Body Shop testradírjai. Először én is nagyon durvának tartottam, de az illat, az állag, a tiszta érzet, a puha bőr, annyira megéri. Most, már nem először használva, egyáltalán nem érzem durvának, nagyon jó szemcséket tartalmaz. Biztosan újra vevős, bár egy ideig még nem valószínű kell hiszen kiszerelése is, és árérték arányban is kiváló.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. május 10.

A nagy hype miatt, a rengeteg jó vélemény miatt nagyon nagy örömmel álltam hozzá. Tetszik, hogy nagy a szín kínálat, jó az állaga, de egyszerűen borzalmas az arcomon. Beleül a kis hibákba, csúnyán lekopik az orrom körül, rettentően igenytelenül, és maga az egész nem szép. Lehet csak az én bőrömön valamiért csúnya, de örülök, hogy megnyugodott a lelkem és nem tetszik a borzalmas ára miatt.

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára
2019. május 1.

Zsíros, korpás hajra vásároltam, pontosan arra, amit ígér. Nagyon sok samponnal kísérletezek a mai napig, ugyanis egyik sem az igazi, amire nekem igazán szükségem van. A korpát eltüntette, amit a Pantene és a Head&Shoulders okozott. Elsőre hatalmas nagy bumm hatás volt, hogy úristen de jó sampon, végre megtaláltam a tökéletest. Még a borsós ára sem zavart volna. Viszont! Ahogy a korpa eltűnt, a lelapuló, atom zsíros haj visszatért, de már másnapra miután megmostam. Undorító hatást keltett, így sajnos a fél flakon után már megváltam tőle.