ftmea13

Regisztráció dátuma: 2016. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

CeraVe Hidratáló Tisztító Olaj

CeraVe Hidratáló Tisztító Olaj
2022. január 5.

Nekem az egyik legkedvesebb tisztítóm lett. Olajos volt az arcbőröm, most sokkal szárazabb lett, normál inkább. Először anyukámnál próbáltam ki és már ott megtetszett, karácsonyra ajándékba is megkaptam. Nagyon-nagyon szereti a bőröm, tisztább, egészségesebb, fényesebb és puhább lett az arcbőröm. Nagyon tudom ajánlani, biztosan újra fogom venni. Bár az olajos bőrre való tisztító is megvan, de már ritkábban használom, ezt sokkal jobban szeretem :)

Johnson's Baby Bedtime Baby Lotion

Johnson's Baby Bedtime Baby Lotion
2021. szeptember 17.

Számomra is meglepően jól teljesített, bár nem fűztem hozzá sok reményt és alapjában szeretem a pumpás kiszerelést, ennél valahogy mégis olyan nehéz pumpálni és nekem kicsit nehezen is habzik, így minimum kell 4-5 nyomás. Nem viszketek tőle, ami nagy szó, mert korábban kb mindentől elkezdtem, de most az olajjal együtt használom és pihe-puha a bőröm, nyugtat. Elég nagy kiszerelés, sokáig elég, de nem hiszem, hogy újra veszem. Jó, jó, de nem szerelem. Ennyiért vannak jobbak is szerintem, mert kb 1300-ért vettem a Rossmannban, leértékelve.

Nivea Sunshine Love Tusfürdő

Nivea Sunshine Love Tusfürdő
2021. július 1.

Számomra a legjobb nyári tusfürdő, annyir jó érzés vele fürdeni a hétköznapokon ebben a forró melegben. Nagyon sok mindentől viszketek és irritálja a bőröm, de ezt a Nivea tusit valahogy nagyon szereti. Biztosan fogok még beszerezni belőle, h elfogyna a nyár végéig.