ftmea13

Regisztráció dátuma: 2016. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító
2019. december 10.

Popcornos ajakradírt nagyon szerettem, és nagyon gondolkoztam újra egy Lush-os radíron, és erre esett a választásom. Nagyon pici kell belőle, nagyon jó illata van, radíroz és szép, egészséges fényes lesz tőle az arcom utána, na meg nemmellesleg puha :) Én imádom, biztosan, hogy ennél maradok arcradírozás terén, egy kis kincs.

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír
2019. május 12.

Nagyon szeretem a testradírokat, próbáltam pár fajtát, de eddig ez a tökéletes. Számomra ezerszer jobb, mint The Body Shop testradírjai. Először én is nagyon durvának tartottam, de az illat, az állag, a tiszta érzet, a puha bőr, annyira megéri. Most, már nem először használva, egyáltalán nem érzem durvának, nagyon jó szemcséket tartalmaz. Biztosan újra vevős, bár egy ideig még nem valószínű kell hiszen kiszerelése is, és árérték arányban is kiváló.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. május 10.

A nagy hype miatt, a rengeteg jó vélemény miatt nagyon nagy örömmel álltam hozzá. Tetszik, hogy nagy a szín kínálat, jó az állaga, de egyszerűen borzalmas az arcomon. Beleül a kis hibákba, csúnyán lekopik az orrom körül, rettentően igenytelenül, és maga az egész nem szép. Lehet csak az én bőrömön valamiért csúnya, de örülök, hogy megnyugodott a lelkem és nem tetszik a borzalmas ára miatt.