ftmea13

Regisztráció dátuma: 2016. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

The Body Shop British Rose Tusfürdő

The Body Shop British Rose Tusfürdő
2021. május 4.

Alapjában nekem nagyon tetszett ez a termékcsalád. A testjoghurtból már 2 flakont el is használtam, és az egész családot ajándékba megkaptam karácsonykor egy cuki kis dobozkában. Viszont, szeretem ezt a tusfürdőt meg nem is. Nem szárít, szerencsére, nem viszketek, de valahogy nekem már nagyon mű illata lett. Nagyon átmegy mű rózsa illatba, ami fürdéskor bántja az orrom, de szerencsére hamar elillan. + szerintem túl árazott is, mert közel ilyen jó termékeket találni sokkal olcsóbban. Így magamtól biztosan nem ruháznék be rá.

Johnson's Baby Bedtime Nyugtató Aroma Babaolaj

Johnson's Baby Bedtime Nyugtató Aroma Babaolaj
2021. május 3.

Érdekes, hogy a testem nagyon-nagyon száraz, az arcommal ellentétben. Ahogy kisbabáknak, ugyanúgy alkalmaztam magamnak is. Fürdés után enyhén nedves bőrömet bekentem vele, bár én ezt még a zuhányzóban teszem és utána egy picit még leveretem magam vizzel, majd türölköző segítségével felitatom magamról a vizet. Nagyon jól bevált, mert nagyon hidratál és hamar beszívódik és végre nem lesz kellemetlenül száraz a bőröm, főleg a lábamon és most, hogy jön a meleg, a rövid gatyás alvásoknál különösen jó érzés. Nagyon szeretem az illatát, bár engem mondjuk nem nyugtat, de nagyon kellemes. Biztosan ki próbálom még másik illatát is :)

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém
2021. április 27.

Alapjában egy nagyon-nagyon jó testápolónak tartom, annyira puha és bársonyos lesz tőle a bőröm, amit nagyon imádok :) Általában fürdés után használom, és másnap reggel is annyira jó puha tapintású a bőröm. Az arcomon még nem próbáltam ki, de lehet arra is sor fog kerülni. Viszont, 2-3 alkalomkor is mikor a vádlimat kentem, rögtön égő és fájó érzés kapott el, ami utána enyhült. Igen, egyszer borotválkozás után használtam, ami nem tudom jó-e vagy sem, de más alkalomkor ez nem történt meg. Azóta ez elmúlott, és remélem így is marad, mert tényleg ezt leszámítva a testem többi részén tényleg egy csodálatos, puha, bársonyos érzést nyújt.