fttirza

Regisztráció dátuma: 2013. május 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. május 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Vichy Idealia Normál-Kombinált Bőrre (régi)

Vichy Idealia Normál-Kombinált Bőrre (régi)
2016. január 24.

Imádom ezt a krémet! Nagyon szereti a bőröm,nem zsíros,finoman hidratál és nagyon szép egyenletes lesz tőle a bőröm. Még az ekcémám mellett is tudom használni. Az illatát is nagyon szeretem én és a párom is. Nem kell belőle túl sok és nem is minden nap használom,emiatt sokáig elég,mindenképp megéri az árát. Ha elfogy újra veszem.

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték
2014. november 1.

A 7.40-es rézvöröset próbáltam ki most tegnap.
Tapasztalataim: a hajam alapból ilyen árnyalatúra volt már festve,de már 5 hetes lekopás és 2 centis sötét barna töve volt,az alja kissé kiszőkülve-ezt mindenképp orvosolni szeretném,hogy egységes legyen.
A festék sok keverés után sem sűrűsödött,nagyon híg volt,nagy nehéz volt felvinni,mert mindenhová csöpögött,folyt és rettenetesen büdös volt.
A hajamon fél óra hatóidő után közvetlenül lemosáskor: majdnem megijedtem,ugyanis nagyon sötét volt tőle a hajam,még mosás közben is sötét csoki barnának látszott. Aztán samponnal is elkezdtem mosni és akkor már gyönyörű élénk rézvörös színe volt,pont mint amilyet szerettem volna. Ekkor megnyugodtam.
Szárazon is azt látom,hogy nagyon szép,egységesen fed,nem foltos sehol sem,ami nagy szó! A fejbőröm viszont nem viszket tőle,ami szintén nagy szó. Kicsit szárította a hajamat,de tulajdonképpen nem vészes.
Összességében 4-es t kap tőlem,mert nagyon rossz vele dolgozni és kicsit szárít is,de pozitívumai,hogy olcsó,szépen fed ( majd az első mosás után meglátom mennyit és hogy kopik,az még döntő lesz),a szín tökéletes,abszolút azt kaptam,amit vártam.
Ha egy hét múlva is azt látom,hogy nem foltos,akkor lehet maradok ennél?
Végleges véleményt pár hét után írok.

Nivea Visage Make Up Starter Száraz, Érzékeny Bőrre

Nivea Visage Make Up Starter Száraz, Érzékeny Bőrre
2014. október 24.

Az én bőröm normál kategóriába tartozik. Ezt a terméket kb. 1 hónapja vettem,mondván kipróbálom. Korábban csak termékmintákból próbáltam hasonló arckrémeket,amik többségét szerettem,így határoztam el magam,hogy veszek egy rendes kiszerelést és használni fogom. Majdnem minden nap használom,sorolom tapasztalataimat.
Előnyei:kellemes illat,gyorsan szárad,nem ragad tőle a bőr,jól hidratál,nagyon kevés is elég belőle. Hátrányai: kicsit pattanásosodik tőle a bőröm,nem csak az arcomon,hanem a dekoltázson,nyakon is. Szóval nekem nem vált be. Van a Nivea-nak ennél sokkal jobb krémje is. Most már elhasználom vagy elajándékozom,de nem veszem még egyszer.