FuegoFuego

Regisztráció dátuma: 2020. április 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. április 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Playboy VIP Natural Spray

Playboy VIP Natural Spray
2023. február 11.

Egyeltalán nincs rossz illata, de nagyon kis átlagos, hamar rá lehet unni. Rövid idő alatt elillan az illat, gyakran újra kell fújni. Ajándékba kaptam egy üveggel, ezt el is fogom használni, viszont nem fogom megvenni ha elfogy.

Huda Beauty Rose Quartz Palette

Huda Beauty Rose Quartz Palette
2023. február 11.

Mindig is tetszett ez a paletta, de igazán akkor varázsolt el, amikor élőben is megnéztem és swatcholtam a Sephorában. Korábban vásároltam már egy Huda palettát (Mercury Retrograde), így tudtam, hogy a minőségben nem fogok csalódni. Nos, ez így is történt, sőt, szerintem a csillámos árnyalatok minőség tekintetében jobbak is, mint a Mercuryban. Krémesebbek és jobban lehet velük dolgozni. Mindemellett mondanom sem kell, mennyire gyönyörűek!

A színvilág varázslatos, ha valaki szereti a rózsaszínt, a hűvös tónusokat és a nude sminkeket, na meg persze a csillogást, akkor mindenképpen ajánlom ezt a palettát.

Nekem egyedül a jelly állagú "Love stone" volt egy kis csalódás. Rejtett szemhéjam van, amin az ilyen állagú dolgok nem maradnak meg, de maga az árnyalat sem olyan nagy szám. Belső szemzugban viszont szépen mutat.

Összességében nagy kedvenc nálam a paletta, gyakran nyúlok hozzá mert kiváló hétköznapokra és elegáns alkalmi sminkekhez is. Szerintem ez a leggyönyörűbb a Huda paletták közül.

Lovely Delicious Blender Strawberry Sminkszivacs

Lovely Delicious Blender Strawberry Sminkszivacs
2022. november 11.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a szivaccsal, pedig már többet is kipróbáltam. Kiválóan el lehet vele dolgozni az alapozót és a korrektort, jó a formája, a kezemre esik és az anyaga is szuper. Napi szinten használom, de vigyázok rá és rendszeresen tisztítom, így hosszú ideig bírja, nem kell gyakran cserélni. A mostani már több, mint egy éve használatban van, nem foszlik, olyan, mint újkorában.