FuegoFuego

Regisztráció dátuma: 2020. április 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. április 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer
2021. április 28.

Nekem nem vált be. Sem önmagában (a csomagolás szerint így is használható) nem lehet elérni vele semmit, sem sminkalapként nem működik. Többféle alapozóval (Catrice, Essence, L'Oreal) is kipróbáltam, de nem lett tőle tartósabb a sminkem és egységesítő hatást sem tapasztaltam. Ezeken kívül megjegyezném, hogy nagyon fura a textúrája és az illata...
Két csillag és azért nem egy, mert negatívumokat sem tapasztaltam, nem viszketett tőle a bőröm, nem jöttek ki pattanások, nem kukacosodott.

Revolution Forever Flawless Eyeshadow Palette - Allure

Revolution Forever Flawless Eyeshadow Palette - Allure
2021. március 16.

Gyönyörű paletta, gyönyörű színekkel. Én nagyon szeretem, gyakran használom. Nekem primerrel egészen jól kibírja, bár azért lehetne tartósabb. A csillámos árnyalatok elképesztően szépek, egyik palettámban sincsenek ennyire gyönyörűek mint ezek, viszont sajnos peregnek és mindig előfordul, hogy a szemem alatt landol néhány váratlan csillám. Mindezek ellenére nem bánom hogy megvettem, mert annyira szép sminkeket lehet vele készíteni, és egy kis odafigyeléssel többnyire korrigálhatók az említett hibák.

Maybelline Lip Lifter Gloss

Maybelline Lip Lifter Gloss
2021. március 14.

Már akkor megtetszett, amikor Magyarországon még nem is volt kapható, így amikor végre nálunk is megjelent, rögtön megvettem. Ritkán viselek szájfényt, inkább a rúzsokat szeretem, de ez a termék egyszerűen fantasztikus! A legtöbb szájfénnyel ellentétben ez egyeltalán nem érződik ragacsosnak és nehéznek az ajkaimon. Kifejezetten pigmentált; a szín "nem vész el" felkenve, nagyon szép fedése van. Mindezek mellett egyeltalán nem szárít, sőt, nagyon is jól érezhető a hidratáló hatás.
Bátran mondom, hogy a legjobb szájfény, amit eddig kipróbáltam. Igaz, az evést és ivást nem bírja, de ez szerintem nem is elvárás egy szájfénytől.
Nekem a Reef (006) árnyalat van meg, de tervezek többet is beszerezni, mert nagyon elégedett vagyok vele és őszintén szólva, meghozta a kedvemet a szájfényekhez.