Fufina

Regisztráció dátuma: 2019. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

L’Oréal Professionnel Serie Expert Chroma Crème Sampon - Blue Dyes

L’Oréal Professionnel Serie Expert Chroma Crème Sampon - Blue Dyes
2022. szeptember 27.

Nekem nagyon bevált, balayage festett hajam van, felül saját sötét hajszínem, alul pedig világosbarna. Sokféle hamvasítót kipróbáltam előtte, mind lila színű volt, ami ugye szőkített hajra ajánlott, így nem is hozták a várt eredményt, fodrász után pár héttel kiment a hamvas szín a hajamból, és maradt a rókavöröses szín, amit egyáltalán nem szeretek. Tök szuper, hogy végre van egy barna hamvasító is! Gumikesztyűvel kenem második mosásként a hajamra (csak a végére) és rajta hagyom 15 percig, majd balzsam. Ezután mindig szép színű és puha lesz a hajam, az illatát is nagyon szeretem, én nem vettem észre, hogy szárítaná, sőt, mindig ápoltabbnak és valahogy "erősnek" érzem a hajam utána. A lényeg szerintem, hogy tényleg meg kell várni a 15 percet vele, és használni gumikesztyűt, mert bizony megfogja a kezeket. Számomra abszolút bevált. :)

almost 1.618 15% Vitamin C Natural Monoserum

almost 1.618 15% Vitamin C Natural Monoserum
2021. december 2.

Nagyon szeretem, öröm használni esténként (néha nappal is szoktam), puha és egységes lesz tőle az arcbőröm, és ami a legfontosabb: pattanások sokkal gyorsabban eltűnnek a segítségével, illetve az utánuk maradt kis hegeket is szépen halványítja. Imádom a letisztult csomagolást, hogy nincs benne illatanyag, és az állagát is (gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet). Abszolút ajánlom! :)

Syoss Big Sexy Volume Volumennövelő Spray

Syoss Big Sexy Volume Volumennövelő Spray
2021. február 24.

Vékonyszálú, de sok hajam van, mindig küzdök a volumennöveléssel. :) Eddig hajhabot használtam, de most a jó vélemények hatására ki akartam próbálni, és nagyon megszerettem. :) Tényleg lecsökkenti a hajszárítási időt, ami nagyon szuper. Kis volument ad a hajnak, tulajdonképpen pont annyit, hogy nem nehezíti el, könnyed lesz, de mégsem teljesen lelapuló. Én nem tapasztaltam ragacsosságot sem szárítás közben, sem utána, sőt, pihe-puha, fényes lesz a hajam a végén, szóval szeretem! :)