Fufina

Regisztráció dátuma: 2019. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Paese Argan Micellar Solution Make-Up Remover

Paese Argan Micellar Solution Make-Up Remover
2019. október 8.

Több éve már csak ezt használom, és imádom, nem is akarok másra váltani. Szépek az összetevői (az illatanyagmentességnek külön örülök), nem hagy ragacsos érzetet, mint drogériás társai, hanem egy sima, puha bőrt eredményez. Nem ezzel szoktam lemosni a sminket, hanem arclemosó habbal, majd ezzel még áttörlöm az arcom, és így tökéletesen leszed minden sminkmaradványt. Reggelente is sminkelés előtt át szoktam vele törölni az arcom, szépen felfrissíti. Szóval nem tudok rosszat mondani róla, szuper termék! :)

Alverde Sensitiv 3in1 Reinigungsschaum Arclemosó Hab

Alverde Sensitiv 3in1 Reinigungsschaum Arclemosó Hab
2019. szeptember 3.

Nagyon szeretem, alaposan leszedi a sminket, és közben nem szárítja ki az arcbőrőm, finom illata van, és nem mellesleg tök jó áron. :)

Balea Soft Öl Tusfürdő

Balea Soft Öl Tusfürdő
2019. szeptember 2.

Mivel rengeteg jó kommentet olvastam az elődjéről, ezért gondoltam teszek egy próbát, pár száz forintért...és bejött! :) A legtöbb, jóval drágább tusfürdőtől sajnos viszkettem, és kiszárították a bőrőm, mindig testápolóznóm kellett utánuk (és nyáron 40 fokban ez nem a legkellemesebb időtöltés), ezt kb. egy hete használom, és abszolút nincsenek ilyen problémáim, a bőröm puha és hidratált marad, nem is kell testápolóznom utána, annyira jó! :)
Nekem az illata is nagyon bejön, tiszta, púderes illat. Újravevős :)