Fufina

Regisztráció dátuma: 2019. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Syoss Big Sexy Volume Volumennövelő Spray

Syoss Big Sexy Volume Volumennövelő Spray
2021. február 24.

Vékonyszálú, de sok hajam van, mindig küzdök a volumennöveléssel. :) Eddig hajhabot használtam, de most a jó vélemények hatására ki akartam próbálni, és nagyon megszerettem. :) Tényleg lecsökkenti a hajszárítási időt, ami nagyon szuper. Kis volument ad a hajnak, tulajdonképpen pont annyit, hogy nem nehezíti el, könnyed lesz, de mégsem teljesen lelapuló. Én nem tapasztaltam ragacsosságot sem szárítás közben, sem utána, sőt, pihe-puha, fényes lesz a hajam a végén, szóval szeretem! :)

Paese Triple Hyaluronic Acid Serum

Paese Triple Hyaluronic Acid Serum
2021. február 3.

Sokáig csak szemeztem vele, pedig a Paese micellás vizet évek óta használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Végül egy rendelésnél ezt is a kosárba raktam, és nem bántam meg, imádom! :) Vizes bőrre kenem, és megvárom, hogy megszáradjon az arcomon. Eddig se voltak szerencsére különösebb bőrproblémáim, de mióta ezt használom, a pórusaim láthatóan kisebbek, még kisimultabb az arcom, és pihe-puha. Ajánlom! :)

Mixa Anti-Imperfection Soapless Purifying Cleansing Gel

Mixa Anti-Imperfection Soapless Purifying Cleansing Gel
2020. október 8.

Eddig a Rossmann-os márka habos arclemosóját használtam, de most nem volt alkalmam ott vásárolni, így a Müllerben kellett találnom valamit. Pár napja óriás megelégedéssel használom a márka kézkrémjét, így gondoltam, tegyünk egy próbát arclemosó terén. Itteni pozitív véleményeket olvasva már eléggé meggyőzött hogy jó lesz ez. És jó is lett! :) Gyönyörűen lehozta a sminket, és nem éreztem kiszáradva a bőröm hidratálás előtt. Számomra egyedül az illata zavaró, szerintem olyan mint egy maszkulin arcszesz, de el tudom engedni, ha funkcionálisan teszi a dolgát. :D Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele. :)