fuge7

Regisztráció dátuma: 2013. április 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Hideggyanta Csík Testre

Isana Hideggyanta Csík Testre
2019. szeptember 8.

Nekem nagyon bevált, tükör sima lett a lábam! :) Pikk-pakk megvoltam mind a két lábszárammal, kb 10 perc volt az egész.
Akciósan vettem, 500 körül volt egy dobozzal, de legközelebb is ilyet veszek! Eddig ez a legjobb hideg gyanta amit használtam, pedig már kipróbáltam több fajtát is, de valahogy egyik sem volt az igazi!
DE EZ *5*

Weleda Mandula Hidratáló Arcápoló

Weleda Mandula Hidratáló Arcápoló
2019. augusztus 19.

Szuper jó kis krém, teljesen elmúltak tőle a száraz foltjaim. :) Nem jöttek ki kis pattik, nem csípte a szememet, kellemes szolid illatú, 100% megérte az árát, pedig nem olcsó, de ez legalább hozza azt amit ígér, és ami rá van írva! 5 csillag (csodaszer)!

PomPom Bűbáj Bőrtápláló Arcszérum

PomPom Bűbáj Bőrtápláló Arcszérum
2019. augusztus 19.

Enyhe közepes csak, ennyit tudok sajnos adni. Az illata nem rossz, de egy idő után már idegesítő, elég intenzív.
Estére szoktam felvinni, de csupán minimális hidratáló hatást érzékelek. A szememet nem csípi, és kevés is elég belőle, tavasz óta használom de még mindig félig van az üvegcse. Szóval..... az én bőrtípusomra (vízhiányos, száraz foltokkal) nem valami jó. :( Pedig nagy reményeket fűztem hozzá, és az itteni vélemények miatt választottam ezt, de elég nagy csalódás lett végül.