fujfui

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2012. május 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2012. május 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Eveline Slim Extreme 4D Argán Olaj Termo Aktív Szérum

Eveline Slim Extreme 4D Argán Olaj Termo Aktív Szérum
2016. március 9.

Akciósan vettem, gondoltam hátha. Egészségesen eszek, edzek szóval "hátha nyújt egy kis pluszt" felindulással vettem meg. Eléggé narancsbőrös vagyok, nyilván súlyfelesleg is van rajtam épp elég, de igazából meglepődtem, hogy tényleg feszesebb lett a bőröm. Nyilván nem fogja a narancsbőrt eltüntetni, de nekem már a feszesség is megteszi. : ) marha jó, hogy melegít, én nagyon szeretem mert így érzem, hogy hat. Jó tanács, ne tekercseld be magad vele mert úgy már irtó durván éget, valamint ha esti edzésnél használnád, kalkuláld bele, hogy még várni kellesz a zuhannyal, különben szintén lemarod magad úgy fogsz égni.

Perpill egy másik fajtát vettem, gondoltam kipróbálom az mit tud, de legközelebb csakis ezt fogom venni!
Nagyon finom az illata, hamar beszívódik és nyugodtan lehet rá öltözködni, nem hagy ragacsos érzetet.

Balea Volume Effect Forming Water

Balea Volume Effect Forming Water
2016. január 15.

Hajlakként nem vált be, még véletlenül se. Mondjuk nekem elég rakoncátlan, hullámos hajam van. Amit szerettem volna lelakkozni, azt csak összeragacsozta egy tinccsé és ugyanúgy elállt. Viszont a tartás érdekében elhasználom. Vizesen szoktam fújkálni a hajtőbe, messziről. Aztán megszárítom a hajam. Talán kicsit segít rajta, de amúgy sincs bajom a tartással.

Oriflame Hairx Regeneráló Hajvégápoló Szérum

Oriflame Hairx Regeneráló Hajvégápoló Szérum
2016. január 15.

Szeretem ezt a terméket. Ajándékba kaptam, de biztos, hogy újrafogom vásárolni, eddig ez a legjobb amit használtam. Illatra, állagra, mindenre megfelelő. Nyilván csodát nem fog művelni a hajjal, azzal csak az olló tud. Viszont kezelhetőbb a hajam, valamint kicsit szebbnek tűnik. Nekem már ezért megéri.