Fujituli

Regisztráció dátuma: 2017. április 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Manna Édes Narancs Illóolaj

Manna Édes Narancs Illóolaj
2019. november 2.

Párologtatóba csepegtetve nagyon jó aromát ereszt. Az árát azért sokallom - meg a legtöbb illóolajnak általában -, de nem rossz ez a termék. Édes és fanyar egyszerre, nagyon természetes az illata.

Benton Snail Bee High Content Steam Cream

Benton Snail Bee High Content Steam Cream
2019. október 31.

Úristen, imádom. Előzőleg Purito, meg COSRX krémeket használtam. Azokkal nem voltam elégedett, a gyenge hidratáló hatás miatt. De visszatérve erre a krémre, fontos letisztázni, hogy mivel egy rendkívül sűrű és nehéz krémről van szó, zsíros bőrre talán - én legalábbis - nem ajánlanám. Mindennek ellenére, amikor felkentem, a bőröm azonnal becuppantotta. Aggódtam, hogy hagyni fog egy filmréteget végül, amit majd kaparhatok le, vagy hogy amikor majd vízzel megmosom az arcom, a bőr az egész krémet kiereszti, de szerencsére egyik sem történt meg. Hihetetlenül jó ez a krém - vízhiányos, száraz bőrre. Holy grail kategória nekem, mert száraz bőrűként nehéz igazán jó zsíros krémet találni télre, amit a bőr tényleg be is tud fogadni, és magában tartani. Mindenképpen ajánlom a krokodil-sorstársaimnak. Még az orrkörnyéki hámlást is minimalizálta.

Innersense Tiszta Harmónia Hajfürdő

Innersense Tiszta Harmónia Hajfürdő
2019. október 16.

UPD: 1 használat után jelentősen lassabban zsírosodik a haj. Wow.

Először is nagyon tetszik a csomagolás. A márkát remekül reprezentálja a finom és tisztaságot sugalló dizájn, úgyhogy kívülről jó terméknek néz ki. Az összetevőkre rápillantva sem tört le a jó kedvem - hurrá. Rengeteg különbözőféle olajokat tartalmaz, ami nem csak ápolja a hajat, de férfiaknak is javallott használni, mivel a tökmagolaj például egy természetes DHT semlegesítő összetevő (ami a hormonális hajhullást okozza). Szóval ez nem kifejezetten egy "csak nőknek" termék szerintem. Az elején nem értettem, mi a nyavalyát takar a hajfürdő jelentése (még jó, hogy volt használati utasítás LOL). Szóval ez egy fő profilban samponként működő cucc, ami nem marja le az ember fejéről a bőrt is, mint a legtöbb drogériás társa a kategóriában. Valóban használat után nem éreztem semmi viszkető érzést a fejbőrön. Sőt, ami meglepett, hogy amikor a hajtőhöz értem, nem az a sterilre mosott csikorgó-tiszta tapintás fogadott, hanem egy nagyon lágy és bársonyos textúra. Ami a legjobb, hogy a hajtő nem volt lelapulva se, pedig ha - általában - az ember "hidratált" hajat szeretne, azt a legtöbb márka eléggé túltolja, és eredményül egy nehéz és enyhén olajos állag fogad a fejtetőn. (Minek hajat mosni, ha közvetlen utána is zsíros lesz a fejünk khm). Egy szó, mint száz, szerintem megéri az árát. Még az én istentelenül vastag hajamat is képes volt meglágyítani. És az illata nagyon természetes narancs, ami egyáltalán nem gej, és kicsit sem taszító. A termék átlátszó, könnyű, gélesebb állagú. Habár kímélő, de becsületesen megtisztítja a fejbőrt. Jó kis termék :) Megy az 5 csillag

2 MÁRKA