Fujituli

Regisztráció dátuma: 2017. április 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 9.
Bőrtípus: Száraz

L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover Hajfesték
2021. augusztus 8.

Fél éve használom.
SZŐKE ALAPRA BARNA FESTÉK:
Vörös pigmentek pótlása nélkül, ha egyből a szőkére rakják, akkor szép a fedés, kb 2 hét után kezd átlátszani zöldesen a szőke haj fényben.
SZŰZ HAJON:
Sötét lesz elsőre a festék, 2 hét után mahagóni árnyalatra kopik. A festék kopottan is szép, sőt, nekem úgy jobban tetszik.
Nem tökéletes, mert 1. festésre kellene a színnek olyannak lennie, amilyennek akarom, nem 2 hét után, de igazából ezen kívül okés.

Manna Natúr Kozmetikum Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Római Kamilla Illattal

Manna Natúr Kozmetikum Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Római Kamilla Illattal
2020. szeptember 11.

Tetszik, hogy természetes, és nem kell aggódnom azon, vajon milyen kémiai szenny szívódik fel a bőrömben. Viszont sajnos engem nem hidratál. Egy filmrétegben megmarad a bőrömön, alatta pedig másnap ugyanúgy száraz bőrképpel kelek.

Innersense Tiszta Harmónia Hajfürdő

Innersense Tiszta Harmónia Hajfürdő
2020. május 27.
(!)

UPD: 1 használat után jelentősen lassabban zsírosodik a haj. Wow.

Tesztelésre kaptam a sampont.
Először is nagyon tetszik a csomagolás. A márkát remekül reprezentálja a finom és tisztaságot sugalló dizájn, úgyhogy kívülről jó terméknek néz ki. Az összetevőkre rápillantva sem tört le a jó kedvem - hurrá. Rengeteg különbözőféle olajokat tartalmaz, ami nem csak ápolja a hajat, de férfiaknak is javallott használni, mivel a tökmagolaj például egy természetes DHT semlegesítő összetevő (ami a hormonális hajhullást okozza). Szóval ez nem kifejezetten egy "csak nőknek" termék szerintem. Az elején nem értettem, mi a nyavalyát takar a hajfürdő jelentése (még jó, hogy volt használati utasítás LOL). Szóval ez egy fő profilban samponként működő cucc, ami nem marja le az ember fejéről a bőrt is, mint a legtöbb drogériás társa a kategóriában. Valóban használat után nem éreztem semmi viszkető érzést a fejbőrön. Sőt, ami meglepett, hogy amikor a hajtőhöz értem, nem az a sterilre mosott csikorgó-tiszta tapintás fogadott, hanem egy nagyon lágy és bársonyos textúra. Ami a legjobb, hogy a hajtő nem volt lelapulva se, pedig ha - általában - az ember "hidratált" hajat szeretne, azt a legtöbb márka eléggé túltolja, és eredményül egy nehéz és enyhén olajos állag fogad a fejtetőn. (Minek hajat mosni, ha közvetlen utána is zsíros lesz a fejünk khm). Egy szó, mint száz, szerintem megéri az árát. Még az én istentelenül vastag hajamat is képes volt meglágyítani. És az illata nagyon természetes narancs, ami egyáltalán nem gej, és kicsit sem taszító. A termék átlátszó, könnyű, gélesebb állagú. Habár kímélő, de becsületesen megtisztítja a fejbőrt. Jó kis termék :) Megy az 5 csillag

2 MÁRKA