funcsika

Regisztráció dátuma: 2013. május 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 10.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Ofra Beverly Hills Highlighter

Ofra Beverly Hills Highlighter
2018. február 8.

Abszolút szerelem! Rá esett a választásom, mert az ára borsos és szerettem volna minél több színt kipróbálni a márkától. Hihetetlenül pigmentált, nem csillámos így ha passzol a bőrszínedhez és jól eldolgozod akár "nedves" hatás is eredményezhető vele. Ha kell természetes, ha kell intenzív, 5 szín közül választhatsz, mi kell még? :D

Nabla Brow Divine Szemöldökceruza

Nabla Brow Divine Szemöldökceruza
2018. február 8.

Ez az egyetlen szemöldökceruza amibe sikerült beleszeretnem. Az eddigiekkel nem sikerült finom vonalakat meghúznom, illetve a viaszos érzést sem kedveltem. De ezzel a csodával pár mozdulat és kész a szemöldököm, rendkívül természetes hatást lehet vele elérni a vékony helye és a krémes formulájának köszönhetően. Szemceruzáknál nem túl jó ha túl pigmentáltak, szerencsére a Nabla ezt is eltalálta és ha esetleg túl halványnak érzem a vonalat áthúzom még egyszer, remekül rétegezhető. A színválasztékon bővíthetnének.

MAC Face and Body Foundation

MAC Face and Body Foundation
2018. február 8.

Közel sem tökéletes a bőröm, de imádom amikor a bőr "bőr szerű" és nem lehet észrevenni hogy alapozó van rajta. Közvetlenül a bőrömre cseppentek belőle és a kezemmel dolgozom el, kör körös mozdulatokkal. Így pér másodperc után besűrűsödik könnyebb eldolgozni, plusz úgy érzem picit erősebb a fedése is ezzel a módszerrel. A bőröm egyenletes és ragyogó lesz, nem csoda hogy "menyasszony alapozó"-ként tartják számon, a bőr egészségesebbnek és fiatalabbnak tűnik a segítségével. Korrektor továbbra is szükséges a szem alatti karikák illetve a pattik elfedéséhez, de ha hozzám hasonlóan unod a "cake face" trendet, próbáld ki.
Zsíros bőrűeknek, illetve akinek színkorrigálásra szorul a bőre (rosacea, pattanások) nem ajánlom.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ