Funnyface

Regisztráció dátuma: 2016. április 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. április 5.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Biomed Vadgesztenye Krém

Biomed Vadgesztenye Krém
2018. augusztus 9.

Már több mint fél éve használom minden esete. Általában vékonyan kenem be csak a seprűvénás területeket, vagy ahol fáj. Nagyon elégedett vagyok, mert hetek alatt rendbe tette a lábamat. Persze sportolok, felpolcolom a lábam, és sok vizet iszom. Az utóbbi hetekben értornát is elkezdtem, ami a feszülő, nehézérzést elmulasztja. Borzasztó állapotban volt már a lánszáram, amikor elkezdtem használni a krémet. Igazából orvoshoz fordulhattam volna már, mert nagyon feldagadt, érintésra is már véraláfutások alakultak ki, és nagyon fájdalmas volt. Ha ez a krém nem segített volna, akkor elmegyek angiológiára. Hosszútávon nem úszom meg az orvost, tudom, de most még kitartok az új szokásaim mellett, amik beváltak. A krém önmagában nem segít, csak életmód változtatásokkal együtt működik. Az értornát és a bő folyadék fogyasztást mindenkinek ajánlom, mert rendkívül hatásos.

Winky Lux Flower Balm

Winky Lux Flower Balm
2018. június 29.

Ajándékba kaptam -Köszönöm nővérkém!- és nagyon imádom. Pink árnyalatot kaptam, magam is ezt választottam volna... Nagyon cuki! a csomagolása teljesen lekerített, mint egy kapszula. A rúzsban egy szép rózsaszín virág van. A rúzs állaga kemény, hőre éppen annyit olvad, ami elég az ajkaimra. Enyhe hidratáló hatású, könnyed formula. Ajkaimnak rózsaszín-pirosas árnyalatot kölcsönöz, és enyhe fény is ad. Nem szárítja a bőrömet. Kellmes, természetes, nem hívalkodó. Hétköznapra, amikor nem akarok erős sminket, de színtelen ajkaimra mégis szeretnék valami kis életet lehelni, kiváló. Több ez a termék, mint aminek tűnik első pillantásra.

L'Oreal True Match Arcpúder

L'Oreal True Match Arcpúder
2018. június 29.

Sokáig nem használtam miután megvettem, mert rossz árnyalatot választottam. Mentségemre szólhat a borzasztó drogériés világítás, a megfelelő címkézés hiánya, ami a tesztereket illeti, ami bosszantó. Persze benne volt az is, hogy valamiért nem akartam elhinni, hogy nálunk a legvilágosabb árnyalat nem a világos bőrüeknek készül. Bőrgyógyász szerint kettes a bőröm, ezért rögtön a második árnyalathoz nyúlok, ami túl sárga általában. Most már tudom, hogy a tónus is sokat számít...Most nyáron végül elővettem, hogy egy kis színt varázsoljak naptejes fehér orcáimra. Nagyon finomra őrölt púder, lehetvékony rétegben lehet felvinni. Nagyon természetes hatású, átlátszó, még a sötétebb árnyalat is. Fedése gyakorlatilag nincsen, ezért nem durva a sötétebb árnyalat sem. Hajlamos vízesebb alapozóban, korrektorban megragadni, de alapvetően jól eloszlatható. Jó kis púder. Meleg nyári nap végére sem lóg az arcomon csimbókokban, amikor mértékkel használom. Kuponnal, akcióban érdemes kipróbálni, mert ez megéri az árát.

6 ÖSSZETEVŐ

Glucosyl Stevioside EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen