FurcsaKavics

Regisztráció dátuma: 2019. január 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alterra Szemkörnyékápoló Krém Bio Szőlővel és Fehér Teával

Alterra Szemkörnyékápoló Krém Bio Szőlővel és Fehér Teával
2021. február 8.

Többször újra vettem már ezt a szemkörnyékápolót. Esténként használom lefekvés előtt. Smink alá nem próbáltam, nem is igazán van ilyenekre szükségem adott esetben. Nagyon enyhe illatú, szinte nem is érződik már felkenés után. Kellemes hidratáló a hatása, sokáig puhának érződik a bőröm felkenés után. Ránctalanító hatása nincs, nem is lesz, nem is azért van. Amikor néha napján nappalra is használom hidratáló krémmel együtt, olyan, mintha a panda maci szemeket is halványítaná egy kicsit. Nálam ez az egyetlen szemkence, ami tényleg nem irritál. Nem csíp, nem éget, nem húzódik tőle a bőröm, nem könnyezek tőle meg semmi rosszat nem tesz. A felsorolt problémák kizárása érdekében marad használatban nálam ez a krém, de nyilván nem csodaszer.

Ziaja Sensitive Skin Éjszakai Krém

Ziaja Sensitive Skin Éjszakai Krém
2021. február 8.

Ajándékba kaptam ezt a kencét. Véleményem szerint, akinek száraz bőre van, annak nem lesz jó választás. Ez a krém viszonylag híg, egy átlagos éjszakai krémhez képest könnyű, kevésbé hidratáló fajta. Nagyon szeretem az illatos dolgokat, de az arckrémek és testápolók kivételek ez alól. Amikor fejfájással kell lefeküdnöm, mert megfulladok az éjszakai krémemtől, attól igazán elmeháborodott tudok lenni. Ennek a valaminek se íze, se bűze, így számomra tökéletes. Nagyon minimális filmréteget hagy a bőrön, nem lesz "zsíros kenyér" effektus reggelre sem az ember arca. Nekem nem okozott bőrproblémákat. "Firming" hatást egyelőre nem tapasztaltam, de ennyi pénzért nem is várom el. Zsírosabb bőrű, illatmentes dolgok kedvelőinek jó választás lehet.

Isana Micellás Tisztítóhab Aloe & Uborka

Isana Micellás Tisztítóhab Aloe & Uborka
2021. február 8.

Az illatán kívül semmi kifogásolni valót nem találtam benne. Kombinált bőrömön nem vettem észre, hogy különösebben szárítana. Könnyű használni, kifejezetten praktikus számomra ez a pumpás adagolós habzós kivitel. Szerencsére nem kell órákig öblíteni, hamar lemosható, és én is úgy vettem észre, hogy leszedi a sminkmaradványokat is. 1 pumpálásnyinál nem szoktam többet használni, így nekem sokáig elég lesz. Főként reggelente használom, hogy az este felkent tonna hidratáló krém maradványait leszedjem vele. Szívesen újravenném, mert amit a termék ígér, azt a hatást hozza is.