FurcsaKavics

Regisztráció dátuma: 2019. január 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

dr. Organic Pórustisztító Arcpakolás Aktív Szénnel

dr. Organic Pórustisztító Arcpakolás Aktív Szénnel
2020. február 17.

Jelenleg majdnem fél áron lehet kapni nálunk a dm-ben, azonnal hazajött velem 1 tubussal. Valamiért rá vagyok cuppanva az ilyen szenes maszkokra, avagy ezek a típusúak váltak be az agyagosok mellett még a legjobban a vegyes arcbőrömre. Számomra minden szempontból tökéletes. Végre egy maszk, ami csak fura szagú, de nem ájulok el, amíg a pofimon van. Nem csípi a szememet, viszonylag hamar megszárad, és könnyű lemosni. Valóban szárít, de melyik zsíros bőrre való maszk nem... :D Egységesebb lett tőle az arcbőröm, a mitesszereket is halványította. Teljes áron nem biztos, hogy megvenném, bár kiadós adag, kevés kell belőle, és a hatása kárpótol, szóval megfontolom még.

Karaferom Ráncűző Csigakrém

Karaferom Ráncűző Csigakrém
2020. február 17.

Kolléganőm ajánlotta a Karaferom krémeket, mert náluk nagyon bevált a családban. Rendeltünk közösen a csigásból, a kecsketejesből, és ajándékba kaptunk egy vadgesztenyés visszeres lábra való kencét is. Soha nem gondoltam, hogy létezik olyan krém, ami valóban hatásos pár nap leforgása alatti időn belül a különféle bőrproblémáimra. Vegyes arcbőrömre a csigagéles változatot kenem, azt állítólag ritkábban lehet kapni, mint a krémes verziót. Tudni kell viszont róla, hogy a gél állagából adódóan hamar beszívódik, de határozottan szárít (érdemes olajjal vagy hidratáló krémmel keverni, akinek szárazabb bőre van). Szépen gyógyítja a gyulladt pattanásokat és az egyéb hegeket, pedig összébb húzza. A kecsketejes krém extrém jól hidratál. Téli ekcémás lábujjaimra, és párom durván hámló kézfejére egyaránt a legjobb krém, amit valaha használtunk. Pillanatok alatt csökkenti a viszkető égő érzést a lábaimon, egyszóval megváltást hozott. Enyhén zsíros réteget hagy a bőrön, de nem zavaró. A vadgesztenyés krémre nekem nincs szükségem még szerencsére, édesanyámnak fogom ajándékozni, és várom majd a véleményét. Összegzés az eddig általam használt termékekről: mindegyiknek határozottan kellemes illata van, de nem tolakodó. Nagy kiszerelésben kaphatóak, érdemes ilyen pakkokat rendelni, mert úgy sokkal jobban megéri. Nincs fancy csomagolásuk, de lényegtelennek tartom, hiszen ami benne van az határozottan jó minőségű anyag. Ajánlom mindenkinek, aki hozzám hasonlóan "áldott" bőrfelülettel rendelkezik.

Essence What The Fake! Szempillaspirál

Essence What The Fake! Szempillaspirál
2020. február 17.

Ez egy átlagos kis szempillaspirál. Nem sok mindent csinál, de legalább nem műanyagkefés tüskés borzadalom, amivel az ember kikaparja a szemét. Nekem kézre esik, nem nagy a kefés része, a csomagolása is határozottan praktikus. Nem tudok vele drámai hatást elérni, de a hétköznapokra nincs is rá igényem. Nem potyog a nap végére sem, le tudom mosni micellás vízzel, bár tény, hogy csak a nagyját, de a maradék lejön fürdés közben. Én még nem vettem észre, hogy száradna vagy csomósodna, pedig ráadásul púderezés után viszem fel, és ennek ellenére sem tapasztaltam semmi ilyesmit. Valószínű, hogy a hozzáadott rostszálak miatt keletkezik az összetapadós történet, de ezt pár csepp micellás vízzel és kb egy éjszakás pihentetővel meg lehet szüntetni hamar. Nem biztos, hogy újra venném, de ár-érték arányban teljesen megéri.