FurcsaKavics

Regisztráció dátuma: 2019. január 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Collagen Booster Fátyolmaszk

Isana Collagen Booster Fátyolmaszk
2019. július 19.

Ez a maszk nem nyerte el a tetszésemet. Olyan volt, mintha be lenne kenve valami testesebb állagú, de semmit sem érő hidratálókrémmel, és annyi. Nem tocsogott, amit én kifejezetten hiányoltam, mivel pont az lenne az ilyen maszkoknak a lényege, hogy jól feltuningolják a bőr nedvességtartalmát, és, ha csak 1-2 napig is, de egy kicsit simább, és üdébb arcbőrt kapunk. Ez egy minimális hidratáltság érzetet adott, avagy tényleg annyit ért, mintha csak bekentem volna az arcom valami lónyállal. Az illata kellemes volt, nem fulladtam meg tőle, és nem egy nagy összegbe került, szóval nem mentem csődbe. Ártani nem ártott, de biztos nem veszek többet.

Avon 2In1 Korpásodás Elleni Sampon

Avon 2In1 Korpásodás Elleni Sampon
2019. július 19.

Az utóbbi években sajnos szokásává vált a mélyen tisztelt fejbőrömnek, hogy viszkető, hámló ekcémára utaló tüneteket produkál, viszont szemmel látható elváltozás nincs az érintett területeken. Teljesen kivagyok tőle, de megtanultam nagyjából kezelni a problémát. A naturland kénes samponja mellett ezt a terméket vetem be hajmosáshoz. Általában összekeverem őket, és akkor nincs rühesség érzet. :D Ennek a samponnak is tipikus avonos illata van, nagyon durván erős, szóval az összetevőit nem merem megnézni, és nem is fogom, de, amíg használ, addig bánja a fene mi van benne, csak ne kaparjam véresre a tököt. :D Szépen tisztít, nagyon kevés kell belőle, mert elég koncentrált termék, ezért is megéri az árát. Az illata mosás után sokáig érződik a hajon, de, mivel még mindig használ, az sem érdekel különösebben. Tökéletesnek nem mondanám, mert nem szünteti meg semmi sem ezt a téli fejbőrnyavalyámat, de enyhíti a tüneteket. Még egy számomra nagy pozitívuma, hogy mellette érveljek az, hogy gyönyörű tartást ad a hajnak szárításnál, szépen emeli a hajtöveket. Mindig rendelek belőle.

DKNY Be Delicious Fresh Blossom Juiced

DKNY Be Delicious Fresh Blossom Juiced
2019. július 19.

Tinédzser korom nagy kedvence volt ez a parfüm. Ajándékba kaptam, és majdnem elsírtam magamat, hisz életem első neves, minőségi parfümjét tartottam akkor a kezemben, aminek ráadásul az illatába első fújásra belezúgtam, és kijelentettem, hogy ez az én illatom. Körülöttem mindenki megjegyezte, hogy nagyon jó illatom van, az osztálytárs csajok szinte irigyelték már, és, ha elmondtam, hogy mi ez és, hogy ajándékba kaptam, hát teljesen odavoltak. Azért abban az időben még gyerek fejjel és zsebpénzből, hát egyikünk sem engedett meg magának egy 30 ml-s parfümöt 10+ ezerért. Ő csak az én illatom volt végig a szakközepes éveim alatt. Imádtam a virágos illatát, de a juiced verzió egy kicsit édesebb, kicsit gyümölcsös beütést jelentett. Az akkori énem is már bolondult a virágos, de mégis édeskés illatokért (nem a túltolt pink sugarért), így nagyon vigyáztam rá, és csínján használtam, hogy minél tovább tartson, mivel limitált verzió volt. Az üres üveget emlékszem, hogy talán 2 éve dobhattam ki, mert mondom nem őrizgetem már tovább. Mindig boldogan emlékszem vissza rá, nekem ő volt az első nagy szerelmem.