Futureline

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Parasoftin Bőrhámlasztó Zokni

Parasoftin Bőrhámlasztó Zokni
2022. március 30.

Brutalisan jo! Gyonyoru lett tole a labamon a bor, mintha ujjaszuletett volna a talpam. A par napig tarto eroteljes hamlas utan a vegeredmeny magaert beszel. A muanyag zacskoban rengeteg folyadek van, szoval mindenhova jut rendesen. Zoknit huztam a zacsko fole igy nem folyt sok melle. Leszedte meg a legvastagabb sarkamon, kisujj alatt talalhato bort is. Levedlettem mint egy kigyo. Legutobb nem ezt vettem es nagyon megbantam.

Lirene Hámlasztó Pakolás Zokniban

Lirene Hámlasztó Pakolás Zokniban
2022. március 30.

Ne vegyen ilyet senki aki hamlaszto zoknit keres? Nem hamlaszt semmit. 5.napja raktam fel 1.5 orara es ugyanolyan a labamon a bor mint elotte, talan picit selymesebb. Hamlas 10/0. Maga a muanyag zacskoban (zokni) van egy szovetburkolat atitatva a hamlaszto anyaggal, ami gyenge es szerintem nem elegendo. De legalabb nem csorog ossze vissza. Ja a Parasoftintol a 3-4. nap olyan volt a talpam mintha egy lehuzhato arcmaszkot akartam volna rola eltavolitani.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Sampon
2021. november 18.

Mara mar csak 1 Bioderma SLS-t tartalmazo samponom maradt, amit muszajbol hasznalok neha hogy elfogyjon. Ezt a 3. hajmosas utan mosogatoszernek minositettem at. Elso mosaskor hidratalt erzest keltett a fejboromon es dus lett tole a hajam. Bar a hajszalaim picit szalkasabbak voltak a megszokottnal. 2. mosaskor maradt a fejbor hidratalt, de a hajam allaga kezdett megvaltozni, szarazabb muanyagszeru lett. 3. mosasnal mar viszketett a fejborom es gyorsabban zsirosodott a hajam mikozben egyszerre szaraz is lett,ereztem hogy ezt itt most gyorsan abba is kell hagyni. Tobbe biztosan nem mosom meg vele a hajam. Regen valami uj hobortnak tartottam ezt az SLS-mentesseget, mara mar sajat tapasztalatombol tudom hogy ezt az anyagot a bortol tavol kell tartani. Miert is gondoltam hogy talan ez mas lesz?