Futureline

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bioderma Hydrabio Szérum

Bioderma Hydrabio Szérum
2019. szeptember 10.

Valaki kopogjon mar be a Bioderma.hu elhagyatott weboldala uzemeltetoinek a fejebe hogy jo reggelt...... Nem az aktualis osszetevok vannak fenn ( rengeteg termeknel hibasak) A Francia weboldal mintajara frissithetnek mar magukat. Ez a termek szornyu. Hidratalasa keves. De legalabb nem fenylett a borom. Azonnal beszivodik, sminkelni nehez ra. Csak azert 2 pont mert talaltam szamara egy betoltendo poziciot a borapolasomban igy nem haszontalan.

Update: Olyan meg nem nagyon volt hogy en valamit felpontozzak inkabb az ellenkezoje szokott tortenni. Ezen a nyaron ujra a kezembe kerult mert a 35ºC fokban mar ketsegbeesetten matattam a kremjeim kozott hogy mi az ami nem folyna le a boromrol. Felkentem es wow, nem fenlylett a borom, nem folyt le az alapozom.

Uriage DS Hair Intenzív Sampon Erősen Korpás Fejbőrre

Uriage DS Hair Intenzív Sampon Erősen Korpás Fejbőrre
2019. szeptember 10.

Amikor meglattam a 4 tisztito anyagot az osszetevolista legelejen azt mondtam wow, a jelenlegi mosogatoszerem is kevesebb zsiroldo anyagot tartalmaz beleertve az SLES-t is. (Bar a Japanok szerint csak szaritas mellett lehet korpasodast gatolni.) Aztan telenyomva borirritalo hatasu parfummel. Majd a tovabb szarito Piroctone Olamine. A sivatagi fejflora kialakitasat elkerulve mentoovkent bedobva a Szalicilsav. Eszembe sem jutott volna megvenni. Kaptam par 8ml-es mintat es hat a kivancsisag dontott. Kremes allagu es meglepoen szolid finom illatu. Konnyebben habzik mint a hasonlo koncepciora epulo Node P-m. Es meglepoen jo allagu lett tole a hajam. Azt hittem jobban fog szaritani de nem. Mosaskor picit megilyedtem mert laposnak ereztem tole a hajam de miutan megszaritottam bumm megavolument adott. A viszketest kb. ugyanannyira gatolja mint a Node P. Heti 2 alkalom eleg. A koztes napokon mas hidratalo sampont hasznalok.
Update: Sajnos megsem jo! Irdatlanul szaraz lett tole a fejborom, nagyon feszul, a hajam is elkezdett merev szalkas lenni.

Kérastase Discipline Fluidissime Spray

Kérastase Discipline Fluidissime Spray
2019. szeptember 4.

Nagyon hig, vizes allagu, rozsas illatu lotyi. Lapos lett tole a hajam es zsirosit. Enyhen hidratal es puhabb lesz tole a haj, de koszonom meg a 3/4 -et sem birtam elhasznalni es feladtam vele a kuzdelmet. Messze jobb hovedok es hajban marado keszitmenyek leteznek ennel.