Futureline

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes EDP

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes EDP
2020. február 13.

Kozmetikumillat! Az illat maga egy egyszeru de dragabb napteje. Sem tobb sem kevesebb. Nem hinnem hogy a DM-ben megfordulna de a Douglasban viszont igen. Egyik helyrol sem szeretnek illatot magamon hordani. Sorry. Egy lehelletnyit tobbet dolgoztak rajta mint azon a bizonyos autoillatositon. A meghatarozo a vanilia, mellette enyhe tejes valoban pudingszeru valami. A tartossaga :) 5 ora mulva (ruhan) 10 cm rol kozepesen erezheto. Szamomra ez abszurd ha niche parfumrol beszelunk! De ha valakinek jo az hogy 2 orankent permetezze magat, mint nyari hosegben a muskatlit. Akkor cserebe finom naptej illatu lehet.

Instant Radiance Moisture Mask Wild Rose

Instant Radiance Moisture Mask Wild Rose
2020. február 10.

Attetszo enyhe rozsaszinu, zseleszeru. Felkenve feltolti a bort nedvesseggel es kisimitja, udeve teszi. Azonnal minusz 5 ev. Kizarolag egesz estes hasznalatra. Egyebkent szuper lenne egy ilyen sminkalap, de erre lehetetlen sminket felvinni. Itt is az eros illat miatti irritacio miatt kerult le a polcomrol. Bar kezdetben nagyon szerettem hasznalni.

Stenders Vadrózsa Hidratáló Arcgél

Stenders Vadrózsa Hidratáló Arcgél
2020. február 10.

En ennek a szerum valtozatat hasznaltam kb.2 eve nyaron. Nagyon szerettem, jol hidratalt, nem fenylett tole a borom, jol lehetett ra sminkelni. Finom illata volt. Viszont 1 honap mulva mar viszketett tole a borom amire a tobbi Stenders is rasegitett. Pattanast nem okozott. Akinek birja a bore az eros parfumot annak nagyon ajanlom mert tenyleg jo termek.