Futureline

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

GAL Kollagén Peptidek

GAL Kollagén Peptidek
2021. január 17.

A josno azt mondta hatalmas szerencse fog erni. A Gyarto meg azt hogy: Feszesíti, rugalmassá teszi a bőrt, felölti a ráncokat, segíti az ízületek működését Bőrtápláló, -hidratáló, -mikrocirkuláció növelő hatású lehet. Az arcbőr zsírosságát csökkentheti. Csökkentheti a ráncokat. Ízületjavító hatású lehet. Segíthet a haj táplálásában, a zsírosodás és korpásodás kialakulásában. Es meg nincs vege!

Velemeny: En a Collango porat hasznaltam 2 honapig abban + C-vitamin is van es a vilag vezeto Peptan kollagenjet hasznaljak. De szerintem tok mindegy hogy melyiket isszuk. Az egvilagon semmilyen pozitiv valtozas nem tortent. Ha szaraz poharba ontottem a port es ra a nancslevet nem csomosodott. Viszont ha forditva, brutalis zsirszeru csomokat alkotott amit nem lehetett szetkeverni(max megenni). Mindket esetben hanyinger ize van igy 2 honap utan, az elejen meg bebeszeltem magamnak hogy ez mennyire jo. A ranctalanito hatas annyiban mutatkozott hogy biztosra mondhatom hogy hizlal, igy picit feltoltodik az arcbor. De ezt a hatast csokolade fogyasztasaval gyorsabban el lehet erni. Teltsegerzetem volt tole hanyingerrel parosulva. Ezutan ha ingyen adnak sem kinoznam magam ilyen tulhajpolt, lehet hogy nem is megfeleloen hasznosulo, szajhagyomany utjan terjedo, reklamhulyeseggel.

Uriage Roséliane Riche

Uriage Roséliane Riche
2020. december 29.

Suru vajszeru allaga van,enyhen hidratal, ettol sokkal erosebb hidratalok leteznek. Az illata sok es nincs pozitiv funkcionalitasa a borre. Felkenes utan fenyes highlighterszeru reteget hagy. Nekem nincs rosaceam csak ekcemam, igy nem tudom megitelni hogy ez a highlighter mennyire javit a rosaceas bor kinezeten. Az en borom kinezetet par apro pattanassal gazdagitotta igy csak ritkan hasznalom. Egyebkent neha olyan jo erzes hogy Teflonnal es tomeny parfummel apolom a borom.

Update: Megerkezett az Uriage karacsonyi ajandeka a viszketo arcbor es meg tobb pattanas. Ugyanaz mint a Lierac, Nuxe vagy Stenders termekeinel eszlelt viszketo arcbor reakcio. Mostmar biztos hogy a tomeny parfum kozmetikumokban es az ekcema bizony nem jo baratok. Sem arcon, kezboron vagy testen.

Uriage Eau Thermale Unctuous Body Balm

Uriage Eau Thermale Unctuous Body Balm
2020. december 12.

Kinyitaskor megcsapott az eros parfum(szag). Ami ilyen formaban elegge vasari hatast kelt. Suru balzsam ami csak latszathidratalast ad. A Bioderma Atoderm Intensive balzsam valoban erosen hidratal ez pedig egy csuszos, szilikonos, muanyag reteggel befedi a bort ami lemosas utan aszott es szaraz. Eg es fold a kulonbseg. Elonye hogy ez konnyebben beszivodik. (kizarolag kezkremnek hasznaltam egesz estere fennhagyva)