fveronika3

Regisztráció dátuma: 2012. április 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

MM Gold Mangóvaj

MM Gold Mangóvaj
2012. július 12.

Mindenhol azt írják, hogy gyorsabban felszívódik, mint a sheavaj, hát nem tudom nekem zsírosabb amikor felkenem a shea-nál. Viszont, ha szánok rá egy kis időt és többször is bemasszírozom a bőrbe lefekvés előtt, akkor reggelre tényleg felszívódik. A bőröm puha és kellmes másnap, de ennek a vajnak a szaga olyan mint a disznózsírnak, emiatt van csak 4 csillag. A ránctalanító hatását még nem tudom elmondani, néhány napja használom csak, de nekem a sheavaj jobban bejön.

e.l.f Studio Under Eye Concealer & Highlighter

e.l.f Studio Under Eye Concealer & Highlighter
2012. június 29.

Egyszerűen szuper!!! Nagyon olcsó a hasonló termékekhez képest és mivel két termék összevonásából van nagyon praktikus is. Én szemhéjpúder alá alapnak is felvittem és nagyon szépen megtartotta a festéket. Két színben kapható és a light/glow verziót rendeltem meg a MUP-tól. Nagyon jól az e.l.f. termékek, ebben sem csalódtam.

Nivea Visage Tápláló Éjszakai Arckrém

Nivea Visage Tápláló Éjszakai Arckrém
2012. június 20.

Még télen kezdtem el használni, és azóta is, igaz már nem minden éjszakára teszek az arcomra. Valóban zsíros kicsit mikor felkenem, de reggelre semmi nem marad a zsíros érzésből. Én elégedett vagyok vele és elég sokszor lehet megvenni akciós áron.