Fviki

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Etro Ambra EDT

Etro Ambra EDT
2016. november 12.

Egyik gyengém az ámbra, így természetesen ő sem hiányozhat a gyűjteményemből. Nagyon nagyon szeretem őt is, bár egy teljesen más arcát mutatja az ámbrának. Meleg, fűszeres illat ő is, de van benne egy kis gyógynövényes beütés, amitől gyógyszer ő a hideg novemberi esőben. Kifújáskor halványan "szaunaillat", mármint olyan illóolajos finom, megnyugtató illat, emiatt nekem nem dolgozós illat, inkább hétvégi, szabadidős, kutyázós boldogságos illat.

Tom Ford Noir Pour Femme EDP

Tom Ford Noir Pour Femme EDP
2016. október 20.

Joy napokon tévedtem be a D.-be. Eredetileg egy Armaiért mentem, de ha már ott voltam, gondoltam kipróbálom őt is. Huh, hát ez szerelem volt első szaglásra. Olyannyira, hogy megszegve a fogadalmam, Armani Sun-jával együtt jöttek velem haza. Csoda egy illat ez, komoly, elegáns, édes illat. Bár az igazi évszak számára szerintem az ősz, de a hűvös tavaszi napjaim bearanyozta, felmelegített. Aztán itthon kicsit utánanéztem az árának, és azt láttam, hogy jól döntöttem: kivételesen a D-ben Joy-kuponnal sokkal olcsóbb volt, mint interneten rendelve...
És eljött az Ő ideje. Igazi lélekromboló idő odakinn. Nyúlós, nyákos, mégis menni kell, jólfésülten, csiniben. Két spricc belőle, a kabát és a sál (na és a kutyik szőre :-) )pillanatok alatt átveszi ezt a fűszeres, melengető illatot. Mesteri na. Tartós, elegáns, mély illat e, igazi Tom Ford. Még mindig szeretem.

The Different Company Oriental Lounge

The Different Company Oriental Lounge
2016. október 16.

Édes. meleg. A tonkabab és a labdanum nagyszerűen teljesedik ki ebben az illatban. A fűszeressége, édessége mellett egy nagyszerűen viselhető illat, őszre-télre. A jázminos testvérkéje mellett a márkától a másik nagy kedvencem, de megkockáztatom, hogy benne van az általam legjobbnak tartott 10 illatban. Nagyon emlékeztet a megszüntetett L'occitane illatra (labdanumos), de ez sokkal elegánsabb, összetettebb illat.

1 ÖSSZETEVŐ