G

Regisztráció dátuma: 2011. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avène Nyugtató Szemkörnyékápoló

Avène Nyugtató Szemkörnyékápoló
2015. június 30.

Kötőhártyagyulladás miatt nagyon kipirosodott és irritálttá vált a szemem környéke. Olyan krémet kerestem, ami gyengéden ápolja az extra-érzékennyé vált bőrömet. Az itteni vélemények alapján erre a kencére esett a választásom és a gyógyszertárban is ezt ajánlották. Beváltotta a hozzá fűzött reményeim, mivel egyáltalán nem csípett, hatékonyan ápolt és még a pirosságot is csökkentette. Csak ajánlani tudom!

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2014. július 28.

Ez volt életem első CC-krémje, ezért nem is tudom, igazán, hogy milyen teljesítményt vártam tőle, de nagy meglepetésemre jobban fed, mint a Healthy Mix Serum, ám szerencsére még így is kényelmes és könnyű viseletet jelent a nyári hőségben is. A komolyabb bőrhibákra vagy piros foltokra elkél némi korrektor, de szép, egységes színt kölcsönöz az arcnak. A száraz részeket nem emeli ki, de én minden használat előtt felkentem egy kevés hidratáló krémet is.

Összességében nagyon meg vagyok elégedve ezzel a CC-krémmel, az egyetlen negatívuma számomra a csomagolásában rejlik, mivel a kupakot egyszerűen nem tudtam soha sem úgy rá szorítani, hogy ne folyt volna ki a kence. Ennek következtében majdnem minden használat során kiömlött a kupakba gyűlt krém, illetve néha annyira túlfolyt, hogy már a neszeszerben is összekent mindent. Lehet, hogy csak én fogtam ki egy defektes darabot, de emiatt nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Remington Pearl Hajsütővas (Kúpvas) Ci95

Remington Pearl Hajsütővas (Kúpvas) Ci95
2013. december 29.

Ez valami fantasztikus! Szinten karacsonyra kaptam es nagyon tetszik. Sosem hasznaltam kupos hajsutovasat, de mar elsore annyira jol ment a hasznalata, hogy nagyon gondor lett a hajam (tul vekony tincseket vettem). Az eredmeny nagyon tartos, 4 napig olyan volt a hajam, mintha frissen gondoritettem volna. Most masodik alkalommal hasznaltam es vastagabb tincseket formaztam, igy tokeletes, nagy, glamour hullamaim lettek :). 170 fokon hasznalom es kb 6-7 masodpercig tartok rajta egy tincset, barmilyen hajformazo termek nelkul, szoval egyaltalan nem kell szetegetni a hajat a szep eredmenyert. A hullamok puhak, fenyesek es rugalmasak. Mindenkinek csak ajanlani tudom, aki egy igazan jo hajgondoritot szeretne beszerezni!

3 ÖSSZETEVŐ

Ci 47000 sz EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott