gaaanita

Regisztráció dátuma: 2011. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence
2017. június 21.

Most én is úgy vagyok vele, hogy nagyon szeretem ezt a terméket. Korábban félre kellett tennem, mert piros pöttyök jöttek ki rajtam a használata után. Most újból tettem vele egy próbát, és most nagyon szépen kiegyenlíti a bőröm, szépen halványítja a foltjaimat, és nagyon jól hidratál is. Visszatérek még a véleményhez pár hét vagy hónap múltán.

Baba Lanolinos Tusfürdő

Baba Lanolinos Tusfürdő
2011. január 4.

szárít

Kedvező ára miatt próbálgattam újra és újra, a marketingje is szimpatikus lenne, de nem csak hogy szárít, még kellemetlen enyhén csípő érzést is érzek, ha a testem intim táján használom, valószínűleg nem túl bőrbarát. Inkább használok természetes szappanokat a zsíroldók helyett.

1 MÁRKA

6 ÖSSZETEVŐ

Ichthammol EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Azolajpalalepárlási terméke.A CosIng besorolása szerint antimikrobiálisanyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában.A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt10-20%-os koncentrácóbanolyanbőrbetegségekkezelésére is gyakorta használnak, mintazekcémaés apikkelysömör.

Potassium Carbonate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Oleic Acid eo|eu EWG Kockázat: EWG Adat: közepes