Best of Beauty 2019

gabbica

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Dior Forever Skin Glow Alapozó

Dior Forever Skin Glow Alapozó
2019. február 21.

3 hete hasznalom ezt az alapozot. Nyaron az Armani Luminous Silkre eskuszom, telen erosebb fedesre van szuksegem, igy tettem egy probat vele. Kezdjuk a pozitivumokkal...Nagyon szep, termesztes, ude finishe van, sok arnyalatban kaphato, igy konnyu megtalalni a tokeletesen illeszkedot. Kozepesen fed,kisebb pattanasokkal siman megbirkozik,egysegesit, epitheto es nem lesz maszkos a hatas. En siman kezzel szoktam felvinni es hiphop babaarcot csinal. Nekem alapvetoen szaraz a borom, bosegesen hidratalok telen, emiatt sajnos hajlamos lefolyni az arcomrol delutanra, es az apro rancokba is beleul. Tegyuk hozza pudert nem szoktam ratenni.
A csomagolas szep, diortol elvarhato minoseg, pumpalos kiszereles, amivel jol adagolhato.
Osszessegeben nem mondanam, hogy nem vagyok elegedett, lehet hogy a februar vegi sapadt arcom nem szeretem es errol nem ez az alapozo tehet...

Garnier Néó Deodorant

Garnier Néó Deodorant
2017. december 25.

Nem volt nálam a telefonom sajnos vásárlás közben, így eshetett meg, hogy sikerült megvennem ezt a szörnyűséget. Alapvetően nem vagyok egy brutálisan izzadós típus, de nyáron és stresszhelyzetben jön, aminek jönnie kell....Ezt simán kordában lehet tartani, meg egyébként sem szagos, inkább csak vizes. Na ez a deo semmire, de semmire nem jó, ellenben pár óra alatt olyan bűzöket növeszt, ami marha kellemetlen tud lenni. Ha simán semmit nem használok, se szokott hasonló sem lenni. Nahjó nem ülnek el mellőlem a metrón, de azért igyekszem leszorítani a karom amennyire lehet. Jah és hab a tortán, hogy tényleg csúnyán megfogja a ruhákat. Hatalmas kuka, totális pénzkidobás, nem lehet elhasználni sem. Amúgy a Garniernek úgy ahogy van el kéne engednie a dezodor vonalat, hatalmas tévedés mind.

Guerlain La Petite Robe Noire Mascara

Guerlain La Petite Robe Noire Mascara
2017. december 25.

Sajnos nekem sem valt be ez a spiral. Valoban nehezkes kicsit a hasznalata, es ovatosan kell hasznalni, mert konnyeden lehet vele bogarlabakka pingalni a pillakat. En alapvetoen szeretem, ha kicsit dramaibb a hatas, de ez kicsit sok. A "bumszli" vegen pedig mindig csucsul egy jooo nagy adag festek, ami arra var, hogy felkend vagy a szemhejadra vagy az orrodra...es igaza van sajnos az elottem szolonak, bizony lemaszik a szemem ala par ora mulva.
Elhasznalgatom meg egy darabig, mert sajnalom az ara miatt...de reszemrol visszaterek a jol bevalt dior spiralomhoz.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ