Gabi678

Regisztráció dátuma: 2021. május 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2021. május 15.
Bőrtípus: -

Megnézem

The Merchant of Venice Murano Collection Byzantium Saffron EDP

The Merchant of Venice Murano Collection Byzantium Saffron EDP
2022. november 26.

Teljesen odavagyok a The Merchant of Venice Murano Collection termékeiért, így remélem, hogy véleményem nem lesz elfogult. Legelőször egy reptéren sikerült párat megszaglásznom belőle jó pár évvel ezelőtt és teljesen elájultam a semmi máshoz nem fogható illatoktól. Az egész repülőúton a csuklóimat szagolgattam, nem tudtam betelni az érzéssel. Na ez nem tucat parfüm, az biztos. Már maga a parfüm üvege is egy csoda, gyönyörű mestermunka. Teltek-múltak az évek és feledésbe merült nálam a kollekció, míg nemrég szembejött velem a Byzantium Saffron, amire rögtön le is csaptam. Nagyon szeretem a keleties illatokat, a 90-es években Samsara és Shalimar illatfelhőbe burkoltam magam és imádtam őket. A Byzantium Saffron is egy isteni keleties illat, ami semmi máshoz nem fogható. Legelőször egy papírzsebkendőre fújtam ki próbaként, mivel más illat volt a csuklóimon és a nyakamon is, de rögtön le kellett tesztelnem, ahogy bevágódtam vele a kocsiba. Egyből elvarázsolt az illat, messzi keleti tájakra repített és a kocsiban napokig istenien illatozott a papírzsepi. Ahogy hazaértem, rögtön magamon is teszteltem miután megszabadultam az előzőleg felfújt illattól. A bőrömön nem ütősen, hanem finoman, de határozottan muzsikál a sáfrány a leszáradás után. Rajtam nagyon tartósnak bizonyult, 6-7 órán át megmarad. Mivel elég rossz orrom van, nem tudom leírni az illatjegyeket, hogy milyen felfújáskor, leszáradáskor stb., csak azt, hogy nagyon különleges és kellemes illat. Abszolút unisex, férfiak és nők is bátran viselhetik.