gabo

Regisztráció dátuma: 2013. február 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 18.
Bőrprobléma: -

Triple Dry Izzadásgátló

Triple Dry Izzadásgátló
2013. március 23.

En hasznaltam, az elejen ugy ereztem, hogy hasznal, azt hiszem akkor egy hetig minden nap kellett alkalmazni. Aztan mikor mar csak az eloiirt heti 2-3 alkalommal, akkor mar olyan volt mintha nem is csinaltam volna semmit. Gyakrabban meg nem akartam felkenni, mert valoban kemeny az osszetetele.

Paula's Choice HydraLight Moisture-Infusing Lotion

Paula's Choice HydraLight Moisture-Infusing Lotion
2013. március 20.

Még csak nem régen érkezett meg, de nagyon elégedett vagyok vele, jól hidratál, de nem zsírosít, valóban mattít és nagyon kellemes az illata.
Később majd updatelem a véleményem, hogy nagyon gyorsan fényesedő bőrre a Skin Balancig család vagy a Hydralight család válik be jobban. (Bár az elsővel is elégedett voltam, de gondoltam kipróbálom az utóbb említettet is.)

Paula's Choice Hydralight One Step Face Cleanser

Paula's Choice Hydralight One Step Face Cleanser
2013. március 20.

Még csak pár napja használom, de ugyanúgy tetszik, mint a Skin Balancing arclemosó. Másabb az állaga, de ez is kellemes és megfelelően tisztít, nem szárít.
Később majd updatelem a véleményem, hogy nagyon gyorsan fényesedő bőrre a Skin Balancig család vagy a Hydralight válik be jobban. (Bár az elsővel is elégedett voltam, de gondoltam kipróbálom az utóbb említettet is.)

1 ÖSSZETEVŐ