gabobaby

Regisztráció dátuma: 2013. június 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. június 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Braun Face 2 az 1-ben Arcepilátor és Arctisztító Készülék

Braun Face 2 az 1-ben Arcepilátor és Arctisztító Készülék
2018. szeptember 13.

Magamnak vettem, hogy a krémet majd bemasszírozzam vele az arcbőrömbe. Erre nem jó, a kefébe tapad a krém, nem dolgozza be. Gyenge az erőssége is. Aztán rájöttünk, hogy párom összenőtt szemöldökére milyen jó az epilátor, de sajnos alig egy évig bírta. Megállt és azóta nem működik. :(

Lancôme Hypnose Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Szempillaspirál
2017. április 13.

Sajnos elég kevés pillám van, ha nincs kifestve, szinte alig látni. Egy utazás alkalmával vettem a reptéren egy Lancome mini csomagot, ez a spirál volt benne. Szerencsémre, mert különben sosem tudom meg, hogy milyen klassz! Sokat próbáltam, az Estée Lauder MagnaScopic terméket tudnám hozzá minőségben hasonlítani. Az is szuper, ez is, nagyjából egy árban is vannak. Mindkettő jó, de ha majd elfogy a mini spirál és vásárolnom kell, akkor megint a Lancome mellett döntök.

Yves Rocher Hydratant Hâle Progressif Visage Önbarnító Arckrém

Yves Rocher Hydratant Hâle Progressif Visage Önbarnító Arckrém
2017. április 13.

Nagyon sokféle barnítót próbáltam, mind a kukában végezték. Ezt most próbáltam először, nagyon tetszik, nem foltos, már egy használat után is szép a színem. Sajnos a többi terméknél tapasztalt kissé kellemetlen illat a bőrre való felkenés után itt is jelentkezik, de nem annyira zavaró. Nyakra és dekoltázsra is használtam és nagyon bevált. Ez az első krém, ami után a kezem sem lesz foltos (a többi után hiába mostam erősen a kezem, mindig bebarnult és elég kínos volt). Még a kellemetlen illat miatt is 5 pontot érdemel, mert nyilván az bőrtípustól függ és lehet, hogy csak nekem kellemetlen. Egyébként a terméknek finom az illata és jól hidratál (erősen száraz a bőröm).