gaboka

Regisztráció dátuma: 2014. július 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. július 15.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló
2018. február 5.

Nagyon nagy reményeket fűztem a termékhez, nyilván a túl-hypeoltság hatására is részben. De nekem teljesen elmaradt a wow-érzés. Az illata valóban nem rossz, de semmi extra hatást nem fedezek fel amikor reggel felkenem. A csomagolása pedig tökre nem praktikus, egy nyomásra nekem sok krém jött ki, és a végére az aljáról csak fülpiszkálóval tudom kiszedni ami még benne maradt. Lehet, hogy már túl rég óta fel van bontva, nem tudom, mondjuk azért elhasználom mert az ára valóban borsos volt (annak ellenére, hogy krémmánián vettem) Pedig nagyon szimpi a márka és a filozófiája is, de egyszerűen ez a termék nekem olyan semmilyen :(

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre
2017. november 26.
(!)

Jól tisztít ez a micellás víz (a vízálló spirállal meggyűlik azért a baja) és nem szárítja a bőrt. Mindennapi használatra tökéletes. A kiszerelése pedig tényleg nagyon nagy, sokáig fog tartani. Alapvetően elégedett vagyok vele, újravenném.

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk
2016. november 6.

Nagyon szép fényt adott a lakknak és gyorsabban is száradt tőle, úgyhogy nagyon tetszett az elején. De sajnos elég hamar besűrűsödött és az üveg végét nem is tudtam elhasználni. Egyébként a lepattogás szerintem inkább az alaplakk/lakktól függ, legalábbis némelyiknél én is azt tapasztaltam, hogy könnyen pattog némelyiknél nem, úgyhogy nem hiszem, hogy ennek a fedőlakknak a hibája lenne, főleg, hogy volt amikor 1 hétig is kitartott vele a lakkozás. Mindenesetre egyelőre nem venném újra, inkább próbálgatok másfajtákat.