Gabria

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2019. október 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2019. október 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Moyra Kids Gyerek Körömlakk

Moyra Kids Gyerek Körömlakk
2019. november 20.

Az online vásárlásomhoz kaptam egy lila színűt ajándékba. Ugyan én pont annak vagyok a híve, ha egy lakk tartós, de nyilván tudom, hogy nem én vagyok a célcsoportja ennek a lakknak. Szép a színe egyébként, egy rétegben is eléggé jól fedett, de kellett azért a szebb hatás kedvéért a kettő. Seperc alatt megszáradt, konkrétan kb. 10 másodperc után alig volt egy picit ragacsos még, ez szuper teljesítmény, tényleg nagyon gyerekbarát ez a lakk. Az illata mogyorós, ez is egy kellemes meglepetés volt számomra, tetszik. A gyerekeknek kiváló lehet, örülök hogy ilyen is van a piacokon, így nem kell félnie senkinek sem, hogy valami bajuk lesz a lánykáknak. Egyébként szépen le is jött, csak egy sima kézmosás elég volt hozzá. Ugyan egy kicsit megmasszíroztam, hogy biztos lejöjjön, de gyönyörűen levált, nem kellett aggódni amiatt, hogy rajtam fog maradni. Ahol a bőröm lett olyan, egy picit dörzsölni kellett, de egyáltalán nem volt megterhelő, vagy durva a procedúra.

a-england Körömlakk

a-england Körömlakk
2019. november 19.

Ajándékba kaptam egy csodaszép változatot. Kíváncsi voltam rá, mert nagyon jó értékeléseket kapott itt. Mrs de Winter nevű árnyalat lett az enyém, ami egy gyönyörű, mély holografikus színnel pompázik. Sötétbarna színű a swatchokkal ellentétben, de egyáltalán nem bánom. Az én ízlésemnek egy kicsit sűrűbb volt, de ennek ellenére is gyönyörűen lehetett vele lakkozni. Egy réteg is elég lett volna belőle, mert gyönyörűen fed, viszont egy kicsit elmosta a színes alaplakkot alóla, szóval mindenképpen kellett a második réteg is nekem. Mattra szárad, szóval a fedőlakk hozzá eléggé szükségszerű, úgy nem igazán szép, bár a holo hatás egyértelműen úgy is kijön, de az igazi mélységét, a gyönyörű színét egy csodajó fedőlakkal éri el. Ha csak egy apróbb világosság van a szobában, már kijön a hatása, viszont nyilván napfényben az igazi. Nagyon különleges lakk, örülök hogy lett egy A-England lakkom is. :)

Szerk.: 4 napot tökéletesen kibírt, ami nekem eléggé jó [alap- és fedőlakk van!], bár most egy helyen pattogott csak le, az is az én hibám volt, szóval lehet még bírta volna pár napig. Irtó hamar megszárad, nagyon jó kis körömlakk.

Szerk.2: A helyzet az, hogy a 4. napon való sérülést én kijavítottam, nem kellett volna a körmömmel kibontani a pisztáciát. :D Utána 1 hét múlva pattant le a kisujjamról egy nagyon apró rész, konkrétan olyan pici volt, hogy akkor látta csak az ember, ha legalább 20 cm-ről néztük a lakkozást. 1 hét és 1 nap kellett ahhoz, hogy egy nagyobb darab leváljon a körmömről és ez egy gyönyörű teljesítmény szerintem egy normál, levegőre száradó körömlakktól! Szerintem az eddigi legkülönlegesebb, ugyanakkor a legjobb lakkjaim közé sorolandó. Engem megnyert magának a márka, nagyon tetszik ez a tartósság.

Oriflame The One 5 az 1-ben Körömszérum

Oriflame The One 5 az 1-ben Körömszérum
2019. november 19.

Nem olyan régóta van meg azért, de eddig jónak tűnik. Elég hamar be tud szívódni, az elején én is hagyom, hogy egy kicsit magától szívódjon be, a többit meg belemasszírozom a bőrömbe. Mire végzek a tizedik körmömmel, már be is szívódott a legelsőn, szóval elég gyors kis szérum. Nekem nem kifejezetten tetszik az illata, de tulajdonképpen ez nem sokat számít, mert nem az illatáért veszem, de azért nem bántó egyáltalán. Eddig nagyon tetszik, megelőlegezem neki az 5 csillagot, maximum visszajövök és jól lepontozom. :)

Szerk.: A legkedvesebb körömápoló szerem lett. Nagyon gyorsan beszívódik és nem kell utána kezet sem mosni. Éppen ezért a párom körmeire is kenegetem és ezt legalább egyáltalán nem bánja gondolom pont emiatt a tulajdonság miatt. Meg persze ugye a kisebb kiszáradást is helyrehozza szépen [nagyobbról nem tudok nyilatkozni, mert olyan nem szokott lenni. :)]