Gabriell

Regisztráció dátuma: 2018. május 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. május 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray
2021. június 21.

Én célzottan arcra való fényvédőnek vettem meg. Előtte hosszú ideig csak a Paula's Choice Skin Recovery száraz bőrre való fizikai fényvédőjét használtam. Imádtam, mert egy nagyon jó spf, ami ellátja a bőrömet emellett minden jóval, de x év használat után én azt vettem észre, hogy a fizikai fényvédő ( attól függetlenül, hogy tápláló, száraz bőrre való formulában van ), szárítja a bőrömet (főleg a szemkörnyékemen, pedig rendesen alá/fölé hidratáltam). Plusz, kezdtem kevesellni az spf 30-at és sokallni a sűrűn kiadott árát. Szóval idejét láttam váltani. Hosszú keresgélés után erre esett a választásom. Tisztában voltam vele, hogy ez egy főként testre való fényvédő, de nem bántam meg, hogy megvettem arcra. Az én tapasztalataim: nagyon jó összetevők; mivel folyékony állaga van, így könnyű felvinni; nincs illata; nem hagy fehér réteget; pár hetes használat alapján nem képez mitesszereket; nem csípi sem a szemkörnyéket, sem az arcot. Valójában hagy egy kis pici ragacsos érzetet felkenés után, de kell egy olyan 15 perc amíg beszippantja a bőröm és már hordható is utcán. Engem ez egyáltalán nem zavar, sőt, most igényli is a bőröm a hosszú fizikai spf használat után. Csak azért írtam le, hogy akinek nagyon zsíros/tocsogós bőre van, ezt vegye figyelembe. Az én normál bőrömnek nagyon jól áll, olyan dewy, egészséges bőrfényt ad. Alig várom, hogy télen is használjam. Ja, és szerintem tökéletes sminkalap. Egy szó mint száz, szeretem.

Balea Med Ultra Sensitive Beruhigendes Intensiv Serum

Balea Med Ultra Sensitive Beruhigendes Intensiv Serum
2021. június 20.

Én nagyon szeretem ezt a szérumot, tényleg olyan mint egy fehér színű, folyékony hidratálókrém. Pont egy ilyen védőréteg erősítő panthenolos szérum hiányzott a készletemből, hiszen tökéletesen kiegészíti a rétegzős rutinomat. A The Ordinary NMF hidratálójával vagy pedig csiganyálas hidratálóval együtt használom egy rutinban és tökéletes!! Engem nem zavar a furi illata sem, hiszen mire beszippantja a bőröm, már nem is érzem. A pipettája sem zavar, hogy nem tökéletesen szippantja fel a szérumot, hiszen már a második használatnál rájöttem, hogy ha kétszer egymás után nyomom össze a pipettát, nekem rendesen felszívja azt a mennyiséget, amire szükségem van. Biztosan újraveszem ha elfogy, szerintem nagyon jól összerakták ezt az alap hidratáló szérumot egy drogériás márkához képest.

Hask Keratin Protein Smoothing Shampoo

Hask Keratin Protein Smoothing Shampoo
2021. június 20.

Szulfátmentes sampont kerestem, és erre esett a választásom. Mivel mosáskor kétszer samponozom a hosszú hajam, én csak a második samponozásnál használom őt, és tényleg ég és föld a különbség. Előttem írták, hogy olyan "szellősebb" lesz a haj és tényleg, teljesen más tapintása és esése lesz. Nekem száradás után olyan tőle a hajam, mintha ki lenne kicsit vasalva és ha felkötöm copfba, sokkal szebb esése van. Sokkal erősebbnek, fényesebbnek látszik és tényleg simítja is. Én nem vettem észre, hogy hamarabb zsírosodna, ugyanolyan időközönként mosom, mint előtte. Nagyon szeretem, ha elfogy, (ami elég soká lesz) biztosan újra fogom venni.