Gabriell

Regisztráció dátuma: 2018. május 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. május 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2019. július 2.

Nagyon szeretem mert tényleg nem csípi a bőrt borotválás után, könnyen beivódik, nem ragad, jól hidratál. Nagyon sokáig kerestem egy olyan testápolót amit végre újravehetek, és ez az! Szerintem mindenkinek tartania kellene otthon egy tubussal, nagyon jó kis alapkrém amit olajokkal is lehet kombinálni.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2019. július 2.

Szerintem ez a termék mindig jó, ha van otthon, egy egyszerű aloe vera gél ami nincsen illatosítva, nem csípi a bőrt, könnyen beivódik, nem ragad a felvitele után. Egyszerű, de nagyszerű.

The Ordinary Ethylated Ascorbic Acid 15% Solution

The Ordinary Ethylated Ascorbic Acid 15% Solution
2019. július 2.

A The Ordinary tubusos szemcsés c-vitaminos krémje helyett kellett valami ami nem tömíti el a pórusaim, így erre esett a választásom.Tudom, hogy nem tiszta c-vitamint, hanem származékát tartalmazza, de így egy hónapos használat után azt kell mondjam, hogy ez egy jó termék. Nem tömíti el a pórusaim, nem okoz mitesszereket, az olaj szerű állaga tökéletes hidratálást ad a hyaluronsav felvétele után, szépen beissza a bőröm, nem ragad. Ugyanolyan bőrképem van, amilyet az előző c-vitaminos krémem produkált, viszont nincsenek tőle mitesszereim, pattanásaim. Szeretem!