gabriella2121

Regisztráció dátuma: 2019. április 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Aden Tégelyes Tus

Aden Tégelyes Tus
2019. október 12.

Hát, hol is kezdjem. "Véletlen" rendeltem meg, mert szükségem volt egy tusra és épp le volt akciózva. 1 éve vettem kb. Jó volt, egészen a tegnapi napig. Ugyanis a sminkjeim szelektálása közben került a kezembe és kipróbáltam, milyen. Ha hiszitek, ha nem szürkén és vizesen fog. Nem is értem. Oké csodát nem vártam, de azért ezt sem. Összerázva sem segít rajta semmit.

Eveline Cosmetics Strawberry Skin Regeneráló Kézbalzsam

Eveline Cosmetics Strawberry Skin Regeneráló Kézbalzsam
2019. október 12.

Véletlen vettem le a polcról, mert szükségem volt egy kézkrémre, mivel elég csúnyán kiszáradtak a kezeim. Már teszteltem is. Első benyomásra teljesen megfelel. Illatra és állagra is szuper, nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. :) Később még mindenképp updatelek

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2019. június 1.

Az első "drágább" alapozóm amit megvettem. Nem használom régóta, így nincs még annyira véleményem róla, de ami van, leírom. Közepes a fedése, nekem 2 rétegben kell használnom, akkor is +korrektorral fed teljesen. Az illatát szeretem. Nem pattogok ki tőle, viszont valószínűleg télen lesz érdemesebb használnom, ahogy észrevettem, mert az orrom ami nem fénylett át soha, ezzel bizony átfénylett. :D Amúgy összességében 4*-ot kap. Majd a téli időszakban teszt alá vetem még mindenképp.