gabriella2121

Regisztráció dátuma: 2019. április 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír
2021. január 9.

Régóta szerettem volna kipróbálni ezt a fajta testradírt, mert elég sok jó véleményt olvastam róla (többek között itt is :) ) . A Love Beauty and Planet Murumuru-s testradírját váltottam le erre, mert azt már nem éreztem "tökéletesnek", illetve, mert mást is szerettem volna megnézni. Imádatos kis cucc ez. Nagyon szépen radíroz, tisztít, puhít, mindent tud amit egy ilyen terméknek tudnia kell. Plusz még az illata is. Jaaj, isteni.. :D 5*

Kneipp Hautzart Ajakápoló

Kneipp Hautzart Ajakápoló
2021. január 9.

Úgy szeretném szeretni, de sajnos nem - nem és nem!! :( A csomagolása, illata annyira jó (lenne) csak kár érte, hogy maga termék nem sokat ér. Még annál is jobban képes szárítani, mint amennyire az ajkaim szárazak. Konkrétan cafatokban jön a bőr a számról le pár órával használata után. Teszteltem másik ajakbalzsamot, hátha én képzelem ezt az egészet be, de sajnos nem. Még egyetlenegy esélyt kap, utána kuka és soha többet.

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

2021. január 9.

Egy sminkes hölgy hatására vettem meg. Ő ódákat zeng - zengett az egész Bioderma termékcsaládról, amire természetesen én is felfigyeltem. Az ára miatt nem voltam benne biztos hogy kell ez nekem, mivel egy lemosóért én nem szívesen adtam ki 5000Ft-ot. Eddig. A hype hatására végül legyőztem minden "félelmem" és megvettem. A gyógyszertárban kiderült számomra, hogy ebből a fajtából kisebb kiszerelés is van (200 ml - 4500 Ft kb), illetve van egy nagyobb kiszerelése (500 ml azt hiszem 5200 Ft talán). A kisebb jött velem haza. Na hát.. :D Szuper lemosó. Nem szárít, nem irritál, most a téli időszakban sem, pedig én elég száraz bőrrel rendelkezem. A sminket előtte mondjuk én egy másik termékkel eltávolítom, utána mosom át ezzel az arcom, de kipróbáltam már önmagában is. Úgy is tökéletesen működött, eltávolított minden szennyeződést az arcomról. Egy szó, mint száz, ha elfogy már a nagyobbat veszem meg, (árban az jobban megéri, ha tudjuk, hogy működik :) ).