GabyReboot

Regisztráció dátuma: 2020. október 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. október 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Venita Henna Color Henna Based Colouring Powder

Venita Henna Color Henna Based Colouring Powder
2021. október 6.

Forró viz,pepecselés.Cserébe fényes,élénk szint kap őszülő sörényem.Rézvörös,gesztenye vagy bronzbarna mindegyik szép és természetes hatású szint ad.És nem hullik tőle csomókban ami egyes hajszinező haboktól megesett.Olcsó és 1 tasak elég pedig lapockáig érő hajam van.2 hétig tart heti 2 hajmosással.Megmaradok ennél ha lehet kapni.Betáraztam belőle vagy 8 dobozzal.A szaga engem nem zavar.Utána egy illatos balzsam aztán kész.10 csillagot is adnék.

Nivea Fresh Rose Touch Dezodor

Nivea Fresh Rose Touch Dezodor
2021. augusztus 8.

Kissé púderes,virágos illat.Elég tartós.Nem tipikus büdös rózsa spray.Mintha hintőpor is lenne benne mert száraz,púderes illatú a hónaljam erős fizikai munka után is.Kicsit emlékeztet a Dove Powder fresh dezodorra.A golyós deója is szuper.

Herbal Essences Pure Aloe + Avocado Oil Sampon

Herbal Essences Pure Aloe + Avocado Oil Sampon
2021. augusztus 7.

A SAMPON.Jól tisztit,nem gubancol a hajamnak van tartása.Nem csökkenti természetes,enyhe hullámosságát sem.Imádom.Elérhető árú szulfát és szilikonmentes sampon.Balzsam nem is kellett utána pedig anélkül szénakazal szokott lenni.Hajpakolását várom hogy megérkezzen mert nyaralás,strand után szeretem regerenálni a hajam.Egyelőre 5 csillag.