gaimanna

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Lush Charity Pot Testápoló

Lush Charity Pot Testápoló
2020. október 30.

Nekem annyira már az üzletben sem jött be annyira az illata, de vészes sem volt, ezért a jó cél érdekében megvettem. Munkahelyi kézkrémnek használtam párszor, de egy örökkévalóság, mire beszívódik, már ha beszívódik egyáltalán, mert sosem tudtam kivárni a végét... nagyon zsíros marad sokáig, ezért 10-15 perc után mindig meguntam, hogy semmihez nem tudok hozzáérni, és vagy letöröltem, vagy lemostam. Rájöttem viszont, hogy maszknak használható lenne, mert 10 perc dörzsölgetés és semmittevés után lemostam, és pihepuha lett a kezem, fénylő ragacsosság nélkül. :D Kár, hogy ehhez nekem nincs türelmem. Biztos, hogy nem veszem újra, adományozni rengeteg más módon is lehet.

Catrice Brow Colorist Semi-Permanent Szemöldök Formázó

Catrice Brow Colorist Semi-Permanent Szemöldök Formázó
2020. július 20.

Hát ez nekem nagyon bevált, azonnal letaszította az Essence zseléjét a trónról! Nekem eddig ez az első olyan színezett szemöldökzselé, amit már önmagában, ceruza nélkül is tudok használni (oké, persze sokkal jobb ceruzával...), pedig borzasztó világos és ritka a szemöldököm. Ennek ellenére a (képen szereplő) barna tökéletes színnek bizonyult, nem vöröses, kellően hűvös, nem túl sötét, természetes a hatása és a nap végéig úgy marad. A keféje fantasztikus, nem maszatolom össze vele a homlokomat. Az elnevezés azonban megtévesztő: nem tartós, nem is fél-tartós, nem sötétedett tőle fikarcnyit sem a szemöldököm. Lehet, ez betudható annak, hogy a double cleansing a rutinom kezdete este, így esélye sincs a festéknek megfogni a szálakat. Viszont az arcmosásból este nem engedek. De nem is bánom, reggel kb. 5 másodperc feldobni. Szuper cucc, ajánlom!
(Ja, és én nem találtam benne rostokat sem, de nálam ez plusz pont!)

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2020. január 21.

Update: végül azt kell mondjam, hogy nem lettünk nagy barátok. Párheti használat után kidobtam (pár hetet meg ugye pihentettem, hogy normalizálódjon az állaga). Messze nem olyan tartós, mint korábban más spirálom, és az eredmény sem olyan, mint azt a kritikák alapján elvártam: végül csak pergett meg maszatolt, és a pillákat is összerántotta kicsit. Igaz, hogy olcsó, de túl sok macera van vele, nekem ez nem éri meg. Inkább költök többet egy megbízható, 3 hónapig stabilan és szépen használható spirálra, de a drogériában is találni sokkal jobbat, ha minden igaz, akár még ugyanettől a márkától is, ha minden igaz (ld. Tati Westbrook a Volume Stylist spirált melegen ajánlja - bár ezt is miatta vettem...), így most 1 csillagot levonok.

2019.10.01.
Többen elmondták már előttem, amit én is tapasztaltam, hogy ezzel a spirállal sajnos felbontás után várni kell pár hetet, mire használható lesz... akkor viszont egész jól teljesít! Fekete, ívelt pillákat fest, nekem hosszít is (dúsítást nem nagyon vettem észre), de nem mondanám drámainak az eredményt, viszont a hétköznapokon nincs is erre szükségem. Nem pereg le a szem alá és ül meg a ráncocskákban, a munkanap végén is teljesen korrekt, viszont este könnyű lemosni. Volt már jobb spirálom, tartósabb is, amit jobban szerettem, viszont ez egy nagyon kedvező árú, megbízható és hétköznapokra tökéletes spirál. Azt sajnálom, hogy azzal a pár héttel (nekem majdnem egy hónappal) rövidül is a használati idő, mert három-négy hónap után kidobom úgyis a higiénia és a besűrűsödés miatt (-1 csillag).

1 ÖSSZETEVŐ