gaimanna

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Maybelline Brow Ultra Slim Automatikus Szemöldökceruza

Maybelline Brow Ultra Slim Automatikus Szemöldökceruza
2021. július 30.

Remek termék, végre egy tényleg szupervékony szemöldökceruza, tartós is, tökéletes a színe is (szőke szemöldökömre a medium brown pont nem lesz vöröses, se fakó, de nem is túl sötét), van a végén kefe, könnyű kezelni is, és megfizethető. Megtaláltam az igazit, innentől csak ezt használom, csak ki ne vezessék! :)

L’Oréal Paris Very Different Unlimited Vízálló Szempillaspirál

L’Oréal Paris Very Different Unlimited Vízálló Szempillaspirál
2021. július 30.

Nagyon szép pillákat csinál, és meg sem moccan, nem pereg, nem kenődik, hiába maszk-pára, izzadság, eső vagy víz. A tubusban nagyon sok termék van, sokáig elég, ezért hiába nem a legolcsóbb, a mennyiség kárpótol az árért. Jópofa, hogy nem kell külön sminklemosó hozzá, viszont nálam pont ez a hátránya is, ami miatt - minden szuper tulajdonsága ellenére - nem tudtam megszeretni ezt a spirált: nem olvad csak úgy le a meleg víztől, hanem nagyon sok meleg víz folyik el, és nagyon kell dörzsölgetnem a szemem, mire lejön. Nehéz és kínzó folyamat ez minden este, nem is környezetbarát, ezért nem fogom újravenni, és maradok az olajos lemosókkal könnyen leszedhető verzióknál.

Lush Charity Pot Testápoló

Lush Charity Pot Testápoló
2020. október 30.

Nekem annyira már az üzletben sem jött be annyira az illata, de vészes sem volt, ezért a jó cél érdekében megvettem. Munkahelyi kézkrémnek használtam párszor, de egy örökkévalóság, mire beszívódik, már ha beszívódik egyáltalán, mert sosem tudtam kivárni a végét... nagyon zsíros marad sokáig, ezért 10-15 perc után mindig meguntam, hogy semmihez nem tudok hozzáérni, és vagy letöröltem, vagy lemostam. Rájöttem viszont, hogy maszknak használható lenne, mert 10 perc dörzsölgetés és semmittevés után lemostam, és pihepuha lett a kezem, fénylő ragacsosság nélkül. :D Kár, hogy ehhez nekem nincs türelmem. Biztos, hogy nem veszem újra, adományozni rengeteg más módon is lehet.

1 ÖSSZETEVŐ