gaimanna

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

L’Oreal Paris Color Riche Shine Magas Fényű Rúzs

L’Oreal Paris Color Riche Shine Magas Fényű Rúzs
2019. április 17.

High-end termékeket is próbáltam ilyen "shine" rúzsból, az Armani nem jött be, az YSL igen, ez a kis csoda pedig szinte tökéletesen olyan, mint az YSL-féle! Még az illata is hasonló :)

Minden jellemző rá, ami az YSL Volupté Shine-ra: krémes, fényes, hidratáló érzés, pigmentált, gyönyörű színekkel, ugyanakkor hamar kopik, nem bírja az étkezést, és mivel sokszor kell újrakenni, gyorsan fogy. Ezek szerintem nem hibák, ezek az ilyen fajta rúzsnak a sajátosságai. (Érdemes szájceruzát használni alá, úgy tartósabb és kevésbé mocorgós lesz.)

A csomagolása ránézésre szép, de nem túl minőségi - ugyanakkor az ára is drogériás, kuponnapokon féláron 2000 Ft-ért hozzá lehet jutni, ami az YSL árának kb. hatoda. Nem tudok maximálisnál kevesebb csillagot adni neki, imádom! :)

Yves Saint Laurent Rouge Volupté Shine

Yves Saint Laurent Rouge Volupté Shine
2019. április 17.

Mostanában nagyon szeretem ezt az állagot és finisht, és mivel az Armani Ecstasy Shine-ja nem jött be maximálisan, gondoltam, kipróbálom az YSL hasonló termékét. Könnyű viselet, pigmentált, fényes, krémes, úgy érzem, hidratál is (de legalábbis nem szárít, mint az elődje), isteni az illata, viszont tényleg nem marad túl sokáig a szájon, sőt, igencsak hamar elillan - mondjuk nem is várható el ettől a fajta terméktől, és nem is számítottam rá, hogy bármilyen ivást vagy étkezést kibír, és órák múlva is a számon lesz. Azért nem bánnám, ha picit jobban megszínezné vagy megfogná az ajkakat, hogy maradjon valami nyoma, hogy rúzst viseltem. Mivel krémes és hamar kopik, sokszor kell újrakenni, így a termék is gyorsan fogy (újfent: számítani lehetett rá), de nem érdekel, mert nagyon szeretem ezt a krémes érzést! :)

Az ára olyan, amilyen, ezért sem vonok le csillagot, viszont aki szeretne ilyen terméket, de kevesebbet szán rá, melegen ajánlom a L'Oréal Color Riche Shine-t, mert állagra és pigmentáltságra hozza ugyanezt, még az illata/íze is hasonlít, de az YSL árának negyedébe kerül, kuponnal meg még kevesebbe.

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2019. március 24.

Önmagában nekem nem elég a szemöldököm formázásához, de ceruza után mostanában ezzel fixálok. A színe jó, a kis pelyhek csak néha jelennek meg, de szerintem nem is jók semmire, nekem nem tölti fel a hézagokat, muszáj előtte ceruzáznom. Fixálni jól fixál, nap végéig rendben van a szemöldököm. Nem is túl ragacsos és nehéz, hogy ha véletlenül picit több maradna a kefén, akkor csomókba rendezze a szálakat. Hétköznapra nagyszerű, az ára is kedvező, szerintem újra fogom venni. Azért adok csak négy csillagot, mert még várok arra a zselére, ami önmagában elég a szemöldökformázáshoz :)

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ