gale

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 5.
Bőrprobléma: -

Megnézem

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2017. augusztus 1.

Megfiatalít........ Újra olyan mélyen gyulladt pattanás-szörnyeket kaptam tőle, mint amikkel 20 évvel ezelőtt küzdöttem! Bloááá.

Ez volt első pár nap használat után, mire észbekaptam, hogy ez lehet az oka. Kihagytam egy hónapot, újra próbálkoztam vele, 3 nap után ismét jöttek a rémek.

Borzasztó, hogy a világ legátlagosabb lénye vagyok, erre puff neki, pont az a termék tesz "különlegessé", ami 100-ból 99-nek beválik :(

Tosowoong Soft Touch Suncream SPF32/ PA++

Tosowoong Soft Touch Suncream SPF32/ PA++
2016. február 15.

Gondolkodtam, hogy hogyan írjam le, de az előző véleményező (Clara12) tökéletesen összefoglalta az én tapasztalataimat is.
(Annyi különbséggel, hogy én ezeket találtam jobbnak, és használom szívesen: Innisfree Eco Safety Daily Sunblock SPF35 és Hera Sun Mate Leports SPF50)

Missha Time Revolution The First Treatment Essence

Missha Time Revolution The First Treatment Essence
2016. február 15.

Up: Nem értem miért, de ha nem használom, akkor hiányzik. Aktuális használatakor én sem tudom, épp mit csinál a bőrömmel, nyilván önmagában semmi egetverő csodát, de egy jól összerakott, bejáratott rutin részeként tényleg van helye.
Többféle fermentált esszenciát kipróbáltam, amit épp aktuálisan jó áron tudtam leütni. Most egy üveg M. FTE alsó harmadánál járok (olyan fél évre elég egy üveg), előre sajnálom, ha elfogy. Javított 5 csillagra.

***
Az általam tesztelt fermentált esszenciák (IOPE Bio, Missha First Treatment, Innisfree Soybean) közül végül az IOPE lett a kedvencem, de ez is megér egy próbát. Az Innisfreehez hasonlóan kap egy erős négyest.