galivali

Regisztráció dátuma: 2017. január 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Zoeva Soft Sun Voyager Palette

Zoeva Soft Sun Voyager Palette
2020. július 9.

Gyönyörűek a színek, könnyű vele dolgozni. Jól satírozható, puha, jól kombinálható, csodás színek. A matt színek egyáltalán nem porolnak, de a csillámosak is csak kis mértékben. Alapozóval használom, így kibír nálam 6 órát. Egy álom ez a paletta, nyáron csak ezt használom. A tokja is szép, strapabíró. A tükör nekem kicsit hiányzik.

Nature Box Mandula Szilárd Sampon

Nature Box Mandula Szilárd Sampon
2020. június 8.

Erős illata van a korongnak, amiből használat után semmi sem érződik. Az első pár hajmosás után azt hittem jó lesz, de egy hónap használat után nagyon zsírosítja a hajam. Rendes samponnal 5 naponta mostam hajat, most 2 naponta kell. Nem málik szét, nem töredezik. Gyorsan megszárad a korong és utána könnyű tárolni. Sajnálom, hogy nem vált be.

Magister Products Pillapowers

Magister Products Pillapowers
2020. június 5.

Most kezdtem meg a 2. használatát. Kb 4 hónap alatt fogyott el az első, reggel és este használva (néha lehet kimaradt egy-egy alkalom). Jól használható a keféje, könnyű vele dolgozni. Az "üvege" is tartós, utazásokhoz csak bedobtam a mindent elnyelő táskába, de szerencsére nem lett semmi baja. A pillákat úgy vettem észre valóban dúsítja, a növekedésben nem vagyok biztos, de nekem egyébként is hosszúak. Ami miatt megvettem, arra viszont tökéletes volt. Egyre gyakrabban vettem észre az arcomon kihullott pillákat, erre tényleg bevált. Szeretem, hogy illatmentes. Az egyetlen hibája, hogy amikor már kevés van benne, azt nehéz kiszedni. De lehet csak én ügyetlenkedem vele.

3 MÁRKA