gampen

Regisztráció dátuma: 2013. február 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Balea Vital Bőrmegújitó Arcmaszk Majomkenyérfa Kivonattal

Balea Vital Bőrmegújitó Arcmaszk Majomkenyérfa Kivonattal
2014. május 14.

Nem előírásszerűen használom: nálam éjszakai krémként szerepel. Nem az én korcsoportomnak találták ki, és nem is az én bőrtípusomra, de nagyon jól bevált. Vékonyan felvíve szépen beszívódik, a máskor reggelre zsírosan fénylő bőröm bársonyos lesz. Úgy vettem észre a pattanások számát is csökkentette.

Amway Peter Island Naptej SPF30

Amway Peter Island Naptej SPF30
2013. november 14.

Sajnos nálam pattanásokat okozott a vállamon és a karomon. A nyaralás alatt az 50 LRP naptejet használtam, és a sós víztől és a napsütéstől szépen le is tisztult a bőröm. Az utolsó nap kentem be magam vele, és igaz hogy nem égtem le, de bőrömet megint nem szívesen mutogattam lenge ruhákban.

Baba Testápoló Normál Bőrre

Baba Testápoló Normál Bőrre
2013. április 2.

Átlagos testápolónak mondanám. Az illata nagyon szolíd, az állaga viszont eléggé folyós. Áttöltöttem egy pumpás flakonba, mert a sajátjából mindig túl sokat sikerült locsolni. Hatása nem túl intenzív: fürdés után megszünteti a bőröm feszülését, de másnapra a könyököm és a lábszáram megint kiszárad és nem lesz tőle igazán selymes. Amúgy nincs bajom a paraffinszármazékokkal, de ebben az esetben sajnos érvényesült a komedogén hatás, és a felkaromon apró mitesszereket okozott. Gyors segítségnek jó, de tartós hatása sajnos nincs.