gangix

Regisztráció dátuma: 2018. július 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. július 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2020. augusztus 13.

Nagyon megszerettem ezt a krémet!
Zsíros-kombinált arcbőrrel áldott meg a sors, amit sikeresen mattít, hatékonyan egységesít. Fedése megfelel egy közepes fedésű alapozónak. Nem használok szivacsot, kézzel is szépen oszlatható.
A 27-es árnyalatot szereztem be, kicsit féltem, hogy sötét lesz, de egyáltalán nem. Még csak ismerkedem a koreai kozmetikumokkal, de számomra varázslatos, ahogyan pár perc alatt maga a krém és a szín is eggyé válik a bőrrel és egyáltalán nem látszik, hogy valami van rajtam. Ugyanakkor egész nap tök jó érzés a tükörbe nézni. :D

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel
2020. augusztus 13.

Fényvédő mellé kapott termékminta hatására rendeltem meg a nagy kiszerelést. Amilyen szuperül lehet adagolni a kis mintából a mennyiséget, olyan nehéz a nagy flakonból: egy kis nyomás hatására rengeteg jön ki belőle. Emiatt négy csillag.
Egyébként tökéletes, könnyed esti hidratálókrém nyáron a zsíros-kombinált arcbőrre. Szérum után vagy helyett szoktam használni.
Testápolónak nekem kevés, de napozás után szépen hűsít és nyugtat.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. augusztus 11.

Szuper termék, örülök, hogy kiszúrtam a megjelenésekor és megvettem.
Szűk három hónapja használom, átlagosan heti egyszer, amikor tudom, hogy másnap viszonylag keveset leszek napon. Látványos a bőrsimító és feszesítő hatása! Irritációt nem tapasztaltam, a szemem környékén sem. Másnap szoktam érezni, hogy a napon hamarabb húzódik, pirosodik a bőröm, ezért többször is bekenem fényvédővel. A használat estéjén azonban az ajánlással ellentétben nem használok utána hidratálót, mert nem kívánja a bőröm (általában más szérumok után sem).
A termék tehát csillagos ötös. De meg kell említenem, hogy a csomag kibontásakor kicsit csalódott voltam, hogy egyetlen termékmintát sem kaptam a rendelésem mellé. Szerintem a skinsmart vásárlói tudatos és komoly piacot jelentő bőrápolók, érdemes lenne őket elárasztani mintákkal.