gangix

Regisztráció dátuma: 2018. július 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. július 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Frassai Tian Di EDP

Frassai Tian Di EDP
2019. szeptember 18.

Vénasszonyok nyara. Benyomsz egy-két kupica barackpálinkát, és az ízével a szádban bealszol a napsütésben egy valahol otthagyott nyugágyon.
Nem rossz.

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II
2019. augusztus 3.

Érzékeny, ugyanakkor könnyen zsírosodó bőrömmel óvatosan kísérletezgetek. A csalódások, nehezen gyógyuló pattanásokat eredményező kilengések után rendre visszatérek a jól bevált esti hármasomhoz: 1. zöld agyagos arc -és sminklemosás, 2. levendula hidrolátum, 3. Fleur de Lin hidratáló krém (zsíros-kombinált bőrre). Ezek a termékek hamar helyreteszik és rendben tartják a bőrömet. De néha vágyom a pluszra, főleg bőrfeszesítés és szemkörnyékápolás terén.
Na ezt a pluszt találtam meg maximálisan ebben a termékben! Hálistennek semmilyen irritációt nem okoz, gyönyörűen feszesít és kisimítja a szemkörnyéket is. Mióta használom, az ilyen-olyan okból nemalvós napokon sem látszik, hogy nem aludtam. Szuper termék, rakjatok fel jó sok eladót, mert vevő leszek rá!

Casamorati 1888 Dama Bianca

Casamorati 1888 Dama Bianca
2019. június 28.

Kíváncsi voltam rá, és de jól tettem, hogy beszereztem fújósban...!
Számomra csöppet sem dámás, inkább ezeket az asszociációkat kelti:
- napsütötte gyermekbőr és haj édes illata lengi be este a gyerekszobát, miután a porontyok már szuszognak
- frissen mosott, fehér vászonlepedők száradnak a napon
- hőség egy mezei virágokkal teli réten
- mézvirágból és körömvirágból a kertben szedett meglepetéscsokor
- szilvás gombóc vaníliás porcukorral
Mindezek éjjel, félálomban villantak be, mikor cirka 16-18 órája fújtam be magam és este vettem egy kiadós kádfürdőt.
Tehát egy elképesztően tartós meglepetéscsomag ez a parfüm. Boldogságillat, boldogság van, hogy rátaláltam.

1 MÁRKA