gangix

2000 pont

Regisztráció dátuma: 2018. július 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2000 pont

Regisztráció dátuma: 2018. július 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Giorgio Armani Terra Di Gioia EDP

Giorgio Armani Terra Di Gioia EDP
2021. július 8.

Ma próbáltam ki a 39 fokban. A tartóssága megdöbbentően jó rajtam (ezen a hőfokon is 5-6 órája intenzíven érzem, pedig az alkarom külső részére fújtam; update: 2 órája zuhanyoztam, és még mindig érzem!). Nem vagyok nagy barátságban ezzel az illatcsaláddal, de mivel tetszett az üvegből érzett első szippantás - egy életem, egy halálom - magamra fújtam. Az indítás nekem túl édes, cukorkás (ezért csak négy csillag), ami egy óra múlva enyhül. Meglehetősen lineáris és masszív illat, rajtam a leszáradásban bőrösnek ható jegyekkel. Finom!! Erősen emlékeztet a BDK Crème de Cuir-re. Felvetettem ezt az észrevételt a Fragranticán is, kíváncsi vagyok, lesz-e más is, aki így érzi.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2020. augusztus 13.

Nagyon megszerettem ezt a krémet!
Zsíros-kombinált arcbőrrel áldott meg a sors, amit sikeresen mattít, hatékonyan egységesít. Fedése megfelel egy közepes fedésű alapozónak. Nem használok szivacsot, kézzel is szépen oszlatható.
A 27-es árnyalatot szereztem be, kicsit féltem, hogy sötét lesz, de egyáltalán nem. Még csak ismerkedem a koreai kozmetikumokkal, de számomra varázslatos, ahogyan pár perc alatt maga a krém és a szín is eggyé válik a bőrrel és egyáltalán nem látszik, hogy valami van rajtam. Ugyanakkor egész nap tök jó érzés a tükörbe nézni. :D

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel
2020. augusztus 13.

Fényvédő mellé kapott termékminta hatására rendeltem meg a nagy kiszerelést. Amilyen szuperül lehet adagolni a kis mintából a mennyiséget, olyan nehéz a nagy flakonból: egy kis nyomás hatására rengeteg jön ki belőle. Emiatt négy csillag.
Egyébként tökéletes, könnyed esti hidratálókrém nyáron a zsíros-kombinált arcbőrre. Szérum után vagy helyett szoktam használni.
Testápolónak nekem kevés, de napozás után szépen hűsít és nyugtat.