garden32

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2019. március 5.

Este használom sminklemosásra, majd micellás vizet használok. Nagyon jól eltávolítja a sminket, szinte alig van valami maradék a micellás áttörlés után a vattán. Úgy használom ahogy a használatija írja: nedves bőrre viszem fel a tenyeremben felhabosított lemosót. Én kedvelem a pupás kiszerelését, és szeretem a hatása miatt: nem irritál, nem szárít, puha és selymes lesz a bőröm a használata után. Furcsa, de én szinte nem is érzem az illatát, nekem ez is teljesen rendben van. 😊

Eucerin pH5 Intenzív Krém

Eucerin pH5 Intenzív Krém
2019. március 5.

Nekem a teljes arcomra kicsit sok ez a krém, viszont kiváló szemkörnyékre! Nagyon érzékeny a szemem( kontaktlencsét is viselek) de egyáltalán nem irritálta a szemem- pedig néhány speckós szemkrémtől patakokban folyt a könnyem, és viszketett a szemem. Mivel 75ml, ezért egy jó darabig nem is lesz ezzel gondom.

Benton Deep Green Tea Toner

Benton Deep Green Tea Toner
2019. március 4.

Kb. 1 hónapja használom ezt a tonikot, ennyi idő után a véleményem abszolút pozitív. Hidratál, nyugtat, csodás összetevői vannak, és nem bántja az érzékeny bőrömet. Szérum előtt szoktam használni, úgy érzem sokkal jobban kifejti a hatását a szérum is így, mint önmagában használva.

25 ÖSSZETEVŐ

Polyquaternium-73 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen