garden32

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

La Roche-Posay Anthelios Ultra SPF50+ Napvédő Krém Arcra

La Roche-Posay Anthelios Ultra SPF50+ Napvédő Krém Arcra
2021. május 14.

Én nagyon szeretem ezt a fényvédőt. Száraz és vízhiányos bőröm van, nekem szinte "becuppantja" nem fénylik utána a bőröm. Picit hidratál, de simán használok alá hidratálót, szérumot, és tonikot, és sminkelni is tudok rá. Kifejezettem testesebb fényvédőt kerestem (a bioderma cicabio fényvédőjét is gond nélkül használtam nyáron is) viszonylag szép összetevőkkel, -sajnos a fizikai fényvédők sebesre szárítják a bőröm- így erre esett a választásom és nem bántam meg.

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2019. március 5.

Este használom sminklemosásra, majd micellás vizet használok. Nagyon jól eltávolítja a sminket, szinte alig van valami maradék a micellás áttörlés után a vattán. Úgy használom ahogy a használatija írja: nedves bőrre viszem fel a tenyeremben felhabosított lemosót. Én kedvelem a pupás kiszerelését, és szeretem a hatása miatt: nem irritál, nem szárít, puha és selymes lesz a bőröm a használata után. Furcsa, de én szinte nem is érzem az illatát, nekem ez is teljesen rendben van. 😊

Eucerin pH5 Intenzív Krém

Eucerin pH5 Intenzív Krém
2019. március 5.

Nekem a teljes arcomra kicsit sok ez a krém, viszont kiváló szemkörnyékre! Nagyon érzékeny a szemem( kontaktlencsét is viselek) de egyáltalán nem irritálta a szemem- pedig néhány speckós szemkrémtől patakokban folyt a könnyem, és viszketett a szemem. Mivel 75ml, ezért egy jó darabig nem is lesz ezzel gondom.

25 ÖSSZETEVŐ

Polyquaternium-73 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen