GardenofEve01

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2019. december 24.

Minden nap ezt kenem az arcomra. Felkelés után és lefekvés előtt. Tetszik.

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Serum Synchronized Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Serum Synchronized Complex II
2019. december 24.

Hatalmas reményekkel vásároltam meg a terméket 3 hete, és legalább akkora csalódást is okozott végül. Amellett, hogy akcióban is 17 ezer forint volt, semmit, de a világon semmit nem ér. Felvitelkor csíp (ami egy szemkörnyéki területnél, igen érdekes jelenség), a textúra nem elég gazdag a tápláláshoz (az igaz, hogy könnyen beszívódik) de miután megtörtént, kb. ugyanolyan száraz a szemkörnyék bőröm. Kidobott pénz. Kizárólag a márkát kell megfizetni.

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál
2019. október 28.

Végső elkeseredésemben vásároltam ezt az 1000 Ft-os csodát, és most tényleg nem szándékozom semmi szarkasztikusat közölni. Az elvárásaim a béka feneke alatt (sem) voltak, tekintve hogy a több ezres spirálok már akkora csalódásokat okoztak. Azonban, a várttal ellentétben egy kis kellemes meglepetés ért. A színe igazi fekete! Ellentétben sok spirál szürkés-feketés festékanyagával, ez igazi ében pillákat csinál! Ez egy plusz! Továbbá szépen kiemel/ ível és mindemellett betonbiztos, lerobbanthatatlan vízálló. Sehol a szokásos pandázás és szem alatt/felett törölgetés egy pár óra elteltével. Az egyedüli apró mínusz, amiért mégsem adok 5 csillagot, hogy picit ( lerogyik a nap végére) és már kevésbé annyira égig (szemöldökig :) ) érő mint a reggeli órákban. Egyébként tök örülök hogy megtaláltam. L'oreal és az 5-6000 Ft-os társai elbújhatnak a sminkes cuccok legmélyére.