Geenanna

Regisztráció dátuma: 2015. november 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. november 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Mediblanc Strong Black Fogkrém

Mediblanc Strong Black Fogkrém
2017. augusztus 21.

Ez tényleg baromi jó fogkrém. Picit furcsa használni, folyékony, nem habzik, és nagyon óvatosan kell vele fogat mosni, mert hajlamos mindent feketére fröcsögni, de a hatása szuper. Nagyon tiszták lesznek tőle a fogaim, valamennyire fehérít is, de amiért imádom: volt egy nagyon csúnya barnás elszíneződés az egyik első fogamon, és két nap használat után azt vettem észre, hogy eltűnt! Szőrén szálán. Már épp fogorvoshoz akartam vele menni, de ez leszedte. Eszméletlen. Megéri a macerát, amit a fekete színe miatt okoz.

Koelf Ruby & Bulgarian Rose Eye Patch

Koelf Ruby & Bulgarian Rose Eye Patch
2017. február 25.

Csak azért nem adok rá 5 csillagot, mert alkohol van venne. A hatása szuper. Tényleg simítja a ráncokat, igaz csak rövid időre. Engem nem éget, hanem inkább bizsergő, hideg, picit csipkedő érzés, de ez azért van , mert így működik. Kicsit felpöregeti a vérkeringést adott területen, ettől lesz friss a szemkörnyék. Irritálni soha nem irritált. Ha két naponta felteszem egész tűrhetőek a szarkalábaim :)

Real Techniques Your Picks: Berlin Set

Real Techniques Your Picks: Berlin Set
2017. február 22.

Én is az iherbről szereztem be szinte ingyen. Négyezer párszáz forint volt ha jól emlékszem, annyiért ajándék . Nagyon szuper ecsetek. A smink első lépésétől az utolsóig ezekkel dolgozom azóta, és nagyon beváltak. Az összes szuper! Gyorsan, pontosan lehet velük sminkelni, és a végeredmény gyönyörű. Tényleg must-have :)