gelus

Regisztráció dátuma: 2011. március 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. március 1.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Lancôme Rouge In Love Rúzs

Lancôme Rouge In Love Rúzs
2019. augusztus 14.

Csodaszép 200B Rose thé árnylat került a birtokomba, amit kiárusításban vettem a Müllerben, és amit szinte mindennap használok. :) Nagyon szeretem, mert megtaláltam a számomra tökéletes rózsás árnyalatot, és ami még szuper jó benne, hogy egyáltalán nem szárítja a szám, sőt.....gyönyörűen hidratál, és ez köszönhető, állagának és összetevőinek. :) Viszont ami miatt levonok egy csillagot az az, hogy nemhogy az evés ivást sem bírja, hanem szó szerint felissza a szám. Bekenem...térülök, fordulok, és már nincs is rajta semmi. :(
Nagyon örülnék, ha valóban tartós lenne, mert akkor tuti biztos nem keresgélném tovább a tökéletest, de így sajnos nekem csak egy gyönyörű ajakápoló marad, amit ugyan szeretek, de nem venném újra, ha még kapható lenne. :-)

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30
2019. április 11.

Hatását tekintve valamelyest halványította a pigment foltjaimat, de baromira kiszárította a bőrömet. Ezért száraz bőrűeknek semmi képp sem ajánlanám.

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló

Naava Argan Beauty Aktív Revitalizáló Szemkörnyékápoló
2018. december 18.

A szemkörnyék ápoló kellemes, zselés és egyben krémes állagú krém.
Sajnálom és egyben meglepő volt számomra, hogy illatos, mert a szem környékére szerintem senki sem szeret olyan krémet tenni, amiben illatanyag van. Én nem, az biztos.
Az állaga jó, hatását tekintve jól hidratál, de különösebb hatását nem tapasztaltam.
Nagyobb ráncokkal nem csinál semmit (persze ettől a krémtől sem vártam, hogy úgy elbánjon a ráncokkal mint egy plasztikai sebész)
Ami a leginkább zavar benne, hogy tégelyes a kiszerelés......és nem csak ez, hanem akkor óriási 50 ml-s mint az arckrém.
50 ml-t képtelenség elhasználni lejárat előtt (szívem szakad meg, hogy ki kell dobni, mert előbb jár le minthogy kifogyna)
Szóval ezen én mindenképp változtatnék, és a mennyiség is elég lenne a szokásos 15 ml (na jó...legyen 30 ml :) ), esetleg jól és higiénikusan adagolható pumpás kiszerelésben.

10 ÖSSZETEVŐ

Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Bark Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

A vadgesztenye kérgének a kivonata. Az Cosinghivatalos funkció besorolása szerint bőkondícionáló, tonizáló, összehúzóhatású összetevő. Növényi hatóanyag, elősegíti a gyógyulást, a bőr értágulataira összehúzó hatással van, meggyorsítja a vérelvezetést. Ausztriában 3% fölötti koncentrációban gyógyszertárköteles.

Potentilla Erecta Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

A vérontó pimpó kivonata.A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó hatású összetevő. Gyulladáscsökkentő hatása miatt szájvízekben is használják, fogínygyulladás kezelésére.

Melilotus Officinalis (Sweet Clover) Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő,szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.