gelus

Regisztráció dátuma: 2011. március 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. március 1.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Fenty Beauty Pro Filt'r Hydrating Primer

Fenty Beauty Pro Filt'r Hydrating Primer
2023. február 16.

Érett, száraz bőröm nagy kedvence ez a primer. :) Amiket eddig próbáltam, a legjobb. Nem csak szép marad tőle egészt nap a sminkem, hanem a bőröm sem engedi kiszáradni. :) Nálam ez a primer 1000 csillag :)

Eisenberg Correcteur Précision

Eisenberg Correcteur Précision
2022. augusztus 15.

01 Rose árnyalatot használom. Minimális mennyiséget teszek csak fel a belső szemzug alá, meg oda ahol van némi pici pigment foltom, és nekem tökéletesen működik.:) Azoknak ajánlom, akinek nem kell erős karikákkal elbánnia, és jó szívvel ajánlom a korombelieknek, mert nem ül meg a ráncokban sem. :)

Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum

Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum
2022. július 8.

Első körben azt tudom mondani, hogy még a fele árát sem éri meg nemhogy negyvenezret. Elég kiadós mennyiség, én csak éjszakára használtam önmagában, mert nappalra a smink alá használhatatlan volt. Ragacsos állag, és hiába kentem még rá pluszban hozzá való Lancome krémet, úgy is ragadt és nem volt szép rajta az alapozó, még úgy sem, hogy rendkívül minimális mennyiséget használok csak. Reggelente ugyan puha, selymes lett a bőröm,de egy ilyen áru terméktől azért sokkal többet vár az ember lánya. Ugyan nincs sok ráncom 50 évesen, de azon kívül, hogy puha volt az arcom, semmi mást nem csinált, és erre egy sokkal olcsóbb termék is képes. Összességében azt tudom róla mondani, hogy nem éri meg a zárát, és én biztos, hogy nem fogom újra venni. Csak azért adok jó indulattal két csillagot, mert puha, selymes volt reggelente a bőröm, de többet sajnos nem érdemel.

10 ÖSSZETEVŐ

A vadgesztenye kérgének a kivonata. Az Cosinghivatalos funkció besorolása szerint bőkondícionáló, tonizáló, összehúzóhatású összetevő. Növényi hatóanyag, elősegíti a gyógyulást, a bőr értágulataira összehúzó hatással van, meggyorsítja a vérelvezetést. Ausztriában 3% fölötti koncentrációban gyógyszertárköteles.

A vérontó pimpó kivonata.A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó hatású összetevő. Gyulladáscsökkentő hatása miatt szájvízekben is használják, fogínygyulladás kezelésére.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő,szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.