gelus

Regisztráció dátuma: 2011. március 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. március 1.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

L’Oréal Paris Air Volume Mega Mascara

L’Oréal Paris Air Volume Mega Mascara
2021. január 11.

Csodás külső, nulla belső. Első körben leszögezem, hogy nekem csak nagyon kevés, azaz pontosan két spirál vált be a márkától. ....és sajnos azt kell mondjam, hogy ez sem lesz a harmadik kedvenc. :( Az, hogy nagy a keféje és nem szilikon még nem is zavarna, viszont annyi festéket vesz fel, hogy borzalom, és emiatt felkenni sem lehet szépen, ráadásul a pilláim összetapasztja, így még azzal is bíbelődhetek. Szerencsére a gyűjtött Dm pontjaimból jutottam hozzá, így csak 325 ft-ot fizettem érte, de azt kell mondjam, hogy nem is ér többet. Csak azt sajnálom, hogy elpazaroltam rá a pontocskáim. Peregni nekem nem pereg, viszont az időjárás + maszk kombót nagyon nem viseli jól. Szóval csak azért adok 1 pontot, mert nullát nem lehet. :(

Lancôme Rouge In Love Rúzs

Lancôme Rouge In Love Rúzs
2019. augusztus 14.

Csodaszép 200B Rose thé árnylat került a birtokomba, amit kiárusításban vettem a Müllerben, és amit szinte mindennap használok. :) Nagyon szeretem, mert megtaláltam a számomra tökéletes rózsás árnyalatot, és ami még szuper jó benne, hogy egyáltalán nem szárítja a szám, sőt.....gyönyörűen hidratál, és ez köszönhető, állagának és összetevőinek. :) Viszont ami miatt levonok egy csillagot az az, hogy nemhogy az evés ivást sem bírja, hanem szó szerint felissza a szám. Bekenem...térülök, fordulok, és már nincs is rajta semmi. :(
Nagyon örülnék, ha valóban tartós lenne, mert akkor tuti biztos nem keresgélném tovább a tökéletest, de így sajnos nekem csak egy gyönyörű ajakápoló marad, amit ugyan szeretek, de nem venném újra, ha még kapható lenne. :-)

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30

Eucerin Anti-Pigment Nappali Arckrém SPF30
2019. április 11.

Hatását tekintve valamelyest halványította a pigment foltjaimat, de baromira kiszárította a bőrömet. Ezért száraz bőrűeknek semmi képp sem ajánlanám.

10 ÖSSZETEVŐ

Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Bark Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

A vadgesztenye kérgének a kivonata. Az Cosinghivatalos funkció besorolása szerint bőkondícionáló, tonizáló, összehúzóhatású összetevő. Növényi hatóanyag, elősegíti a gyógyulást, a bőr értágulataira összehúzó hatással van, meggyorsítja a vérelvezetést. Ausztriában 3% fölötti koncentrációban gyógyszertárköteles.

Potentilla Erecta Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

A vérontó pimpó kivonata.A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó hatású összetevő. Gyulladáscsökkentő hatása miatt szájvízekben is használják, fogínygyulladás kezelésére.

Melilotus Officinalis (Sweet Clover) Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő,szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.