Gemi

Regisztráció dátuma: 2015. október 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Nyom Nélküli Mattító Papír

Yves Rocher Nyom Nélküli Mattító Papír
2018. május 3.

Az Yves Rocher honlapját böngészve fedeztem fel ezeket a papírokat, és egy akció keretein belül rendeltem végül egy csomagot. Habár előtte megnéztem itt a Krémmánián, hogy vannak-e vélemények a termékről, de egyelőre senki nem írt róla semmit. Úgyhogy leszek én az első. :)
Valóban egy vékony és kicsi papírdobozkában található az 50 darab papírocska, amik olyan 8x5 cm-es méretűek. Kicsit nekem olyan zsírpapír jellegük van, de annál finomabbak. Ma próbáltam ki először, és pozitív élmény volt. Tényleg jól megkötötte az olajat, és egy darabig megszűnt a csillogás az arcomon.
Ami viszont negatívum, az az, hogy a kis mérete miatt egyetlen egy papír nekem éppenhogy elég volt, szívem szerint kettőt használtam volna el egyszerre. Illetve azt is megjegyezném, hogy csodát ne várjunk: ahogy írtam, csak egy darabig (kb 3 órán át) tartott ki a hatása, utána újra elhasználhattam volna 1-2 darabot. Ha ezt figyelembe veszem, akkor sajnos ár-érték arányban nem nagyon éri meg megvenni, hiszen nagyjából egy hónap alatt elfogyna, ha naponta kb 2-3 darabot elhasználnék. És havonta 2000 forintot nem adnék ki rá (habár ezt is akciósan vettem).
Még sose próbáltam ki ehhez hasonló terméket, szóval nincs összehasonlítási alapom, de nekem egyelőre tetszik. Ha valakinek gyorsan zsírosodik az arcbőre (mint nekem), annak szerintem sokszor jól jöhet, ha meglapul egy dobozka a táskájában: kicsi, könnyű, mindig nálunk lehet és ha épp nem tudunk mást alkalmazni, akkor jól tud jönni.Egyedüli problémám tulajdonképpen az eredeti ára. :/

Avon Winter Treasure Folyékony Szappan

Avon Winter Treasure Folyékony Szappan
2018. április 16.

Karácsony előtt vettem meg, hogy ezzel is fokozzam a karácsonyi hangulatot. Igazából semmi problémám nem lett volna vele, ha nem fogott volna be mindent - nekem is fehér mosdókagyló van a fürdőszobámban, és hát jóformán hetente többször takaríthattam, mert mindenfele piros pöttyöket hagyott maga után. A végén sajnos már alig vártam, hogy elfogyjon.

Playboy Play It Wild Tusfürdő

Playboy Play It Wild Tusfürdő
2016. július 12.

A legjobb tusfürdő valaha! Az illata elképesztően finom, tusolás után is nagyon sokáig érezni lehet, és nagyon jól hidratál. Valóban gyorsan fogyós, mert egyszerűen jó vele fürdeni. :D Én nagyon szeretem, hűvösebb időkben ajánlanám, ilyenkor nyáron picit tömény ebben a nagy melegben.