Gemi

Regisztráció dátuma: 2015. október 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Fa Fresh & Free Grapefruit-Lychee Golyós Deo

Fa Fresh & Free Grapefruit-Lychee Golyós Deo
2020. november 4.

Hatalmas nagy csalódás a részemről. :(
Illatra nem lenne rossz, egy könnyedebb nyárias illatnak elmegy. Én ősszel kezdtem el használni, de valahogy éreztem, hogy már ez sem stimmel. Pár alkalom után rájöttem, hogy ez mégsem az én illatvilágom.
Ezzel még nem is lett volna olyan nagy baj, használtam is tovább a deo-t. Azonban kb 2 hét folyamatos használat után masszív negatív eseményeket idézett elő. Egyrészt durván fokozta az izzadásomat, és ha ez még nem lett volna elég: nagyjából a bekenés után 1-2 órával eltűnt a deo illata, helyette előjött egy igazán erős izzadság-szag, amit eddig magamon még nem tapasztaltam. A ruháim a nap végére brutálisan büdösek lettek, úgy kellett bemenekülnöm a fürdőbe, hogy letusoljak. Ami rátette az i-re a pontot, az az volt, amikor másnap reggel ébredés után már rögtön éreztem magamon azt a savanyú izzadságszagot (estére nem kenem be magam sose). Mondom még egyszer, ilyen ezelőtt még sose volt nálam. Vissza is tértem a Nivea dezodorokhoz, és egyik napról a másikra rendbe is jött minden, azóta meg is szűntek a "tünetek".
Sajnos nem ajánlom, pedig a 0% alusók és 0% alkohol nagyon jól hangzott. :(

Yves Rocher Nyom Nélküli Mattító Papír

Yves Rocher Nyom Nélküli Mattító Papír
2018. május 3.

Az Yves Rocher honlapját böngészve fedeztem fel ezeket a papírokat, és egy akció keretein belül rendeltem végül egy csomagot. Habár előtte megnéztem itt a Krémmánián, hogy vannak-e vélemények a termékről, de egyelőre senki nem írt róla semmit. Úgyhogy leszek én az első. :)
Valóban egy vékony és kicsi papírdobozkában található az 50 darab papírocska, amik olyan 8x5 cm-es méretűek. Kicsit nekem olyan zsírpapír jellegük van, de annál finomabbak. Ma próbáltam ki először, és pozitív élmény volt. Tényleg jól megkötötte az olajat, és egy darabig megszűnt a csillogás az arcomon.
Ami viszont negatívum, az az, hogy a kis mérete miatt egyetlen egy papír nekem éppenhogy elég volt, szívem szerint kettőt használtam volna el egyszerre. Illetve azt is megjegyezném, hogy csodát ne várjunk: ahogy írtam, csak egy darabig (kb 3 órán át) tartott ki a hatása, utána újra elhasználhattam volna 1-2 darabot. Ha ezt figyelembe veszem, akkor sajnos ár-érték arányban nem nagyon éri meg megvenni, hiszen nagyjából egy hónap alatt elfogyna, ha naponta kb 2-3 darabot elhasználnék. És havonta 2000 forintot nem adnék ki rá (habár ezt is akciósan vettem).
Még sose próbáltam ki ehhez hasonló terméket, szóval nincs összehasonlítási alapom, de nekem egyelőre tetszik. Ha valakinek gyorsan zsírosodik az arcbőre (mint nekem), annak szerintem sokszor jól jöhet, ha meglapul egy dobozka a táskájában: kicsi, könnyű, mindig nálunk lehet és ha épp nem tudunk mást alkalmazni, akkor jól tud jönni.Egyedüli problémám tulajdonképpen az eredeti ára. :/

Avon Winter Treasure Folyékony Szappan

Avon Winter Treasure Folyékony Szappan
2018. április 16.

Karácsony előtt vettem meg, hogy ezzel is fokozzam a karácsonyi hangulatot. Igazából semmi problémám nem lett volna vele, ha nem fogott volna be mindent - nekem is fehér mosdókagyló van a fürdőszobámban, és hát jóformán hetente többször takaríthattam, mert mindenfele piros pöttyöket hagyott maga után. A végén sajnos már alig vártam, hogy elfogyjon.