geniko

Regisztráció dátuma: 2019. június 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. június 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Pixi Perfection Palette

Pixi Perfection Palette
2019. június 9.

Ujabb verziom van meg, szeretem, szepen pigmentaltak a szinek, konnyen eldolgozhatok. Porol, de a megfelelo ecsetfelveteli technikaval ez redukalhato, nagyon szeretem, morphe palettaimhoz hasonlo minoseg.

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló
2019. június 9.

Én ezt egyszerűen nem értem. Jartas vagyok a dologban, ugyhogy altalaban mar elso tapintasra is tudom, mit szeret a borom: konnyu allagu, zseles hidratalokat. Kiprobaltam a kezfejemen a tesztert, tokjo lesz, megvettem, hazahoztam, aztan olyan dolog tortent, ami meg soha egy krememmel sem (pedig vagy 15 felet hasznaltam mar, rossmanntol beautybayig, olcsotol dragakg): egyszeruen nem akart beszivodni, ragacsos es ragados maradt, baromi kellemetlen erzes, sminket ra azt felejtsetek el. Ezen tulmenoen pedig fenyes mint allat, de nem a jo ertelemben, nem egeszseges fenye van, hanem olyan mint a lakk, baromi hulyen nez ki. Ja, es cirka 3 ora alatt kb. 5 db. izmos nagy pattanasom lett tole, pedig nem vagyok ilyesmire hajlamos. Lepasszoltam anyukamnak, ha nem jon be neki, kezre-testre majd valahogy elhasznalja. Pénzkidobás.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál