geochem

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Dermalab Anti Danruff Shampoo

Dermalab Anti Danruff Shampoo
2014. október 25.

Jelenleg ezt a sampont használom. Nálam nagyon fontos, hogy nagyrészt csak az EcoCert-nek megfelelő összetevők legyenek egy termékben. Ezt meg olyanra csinálják, amilyenre szeretném. Nem habzik annyira mint egy átlagos sampon, de nem sokkal marad el tőlük. A habképző flakonnal gyerekjáték volt eloszlatni a hajamon és így még sokkal gazdaságosabb is, mert nem folyik minden felé és a bőröm sem irritálja. Enyhén igaz elnehezíti a hajat, de szárítás után olyan mintha már balzsam is lenne rajta. Nekem nagyon bevált!

Dermalab Mineral Fluid

Dermalab Mineral Fluid
2014. október 25.

Én használom és kifejezetten bevált a számomra. Igaz nekem korpás volt a fejbőröm, de nem gombától vagy mástól, csak simán száraz volt. Ez a cég nem gyárt előre termékeket csak is kizárólag személyre szabottan. Javaslom akit érdekel vegye fel velük a kapcsolatot. Az ára pedig egyáltalán nem sok. Főleg ahhoz képest, amit tud :)

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-NCastor Oil helyettesítőlye.Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.