GeoNautic

Regisztráció dátuma: 2011. április 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. április 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Biotaniqe Aloe Hydrating Serum

Biotaniqe Aloe Hydrating Serum
2021. augusztus 20.

Könnyed, könnyen beszívódó szérum, a nagy melegben, mikor nem visel el a bőr töményebb krémeket, épp elég hidratálást nyújt, nyakon és dekoltázson is. Nem lesz ragacsos, de érezni, hogy ott van, ad egy kellemes alapot. Én a rizsporos mattító krémmel használom, nagyon szeretem és tudom ajánlani mindkettőt. Kíváncsi lettem a márka többi termékére is.

Szentkirályi Vízangyal Ásványvíz Alapú Testápoló Argán Olaj

Szentkirályi Vízangyal Ásványvíz Alapú Testápoló Argán Olaj
2021. augusztus 4.

Én először a tusfürdőt vettem meg, és annyira tetszett az illata, hogy beruháztam gyorsan a testápolóra is. Meglepett, mekkora brutál nagy flakonban van, el se fér a fürdőszobai polcomon. Felkenés után olyan érzés, mint a klasszik kék Nivea testápoló, de ez gyorsan beszívódik, nem ragad, bársonyos tapintást ad, az én bőröm nagyon szereti. Kíváncsi vagyok, télen is elég lesz-e. Egyelőre viszont nagyon tudom ajánlani mindenkinek, akit nem zavar az erőteljes illat.

Love Beauty And Planet Bountiful Bouquet Szappan

Love Beauty And Planet Bountiful Bouquet Szappan
2020. október 12.

Óriási csalódás. Sokadik flakont használom a tusfürdőből és a testápolóból, örültem, hogy van szappan is. Kb. 30 éve volt menő az átlátszó, zselészerű Fa-szappan, na ez olyan. Csak azóta eltelt néhány évtized és ez már inkább ciki. Nem tudom, hova tűnt belőle a murumuru vaj és az organikus kókuszolaj, de ugyanúgy szárít, mint az a bizonyos régi. Biztos, hogy nem veszem újra.

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ

Hamamelis Virginiana Flower Water EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

A nagylevelű csodamogyoró virágának a vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövet összehúzó. Paula Begoun szerint a nagylevelű csodamogyorónak antioxidánsés gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró kivonat 70-80%-a ethanol (alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Canarium Luzonicum (Elemi) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Pinus (Pine) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen