GeoNautic

Regisztráció dátuma: 2011. április 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. április 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Love Beauty And Planet Bountiful Bouquet Szappan

Love Beauty And Planet Bountiful Bouquet Szappan
2020. október 12.

Óriási csalódás. Sokadik flakont használom a tusfürdőből és a testápolóból, örültem, hogy van szappan is. Kb. 30 éve volt menő az átlátszó, zselészerű Fa-szappan, na ez olyan. Csak azóta eltelt néhány évtized és ez már inkább ciki. Nem tudom, hova tűnt belőle a murumuru vaj és az organikus kókuszolaj, de ugyanúgy szárít, mint az a bizonyos régi. Biztos, hogy nem veszem újra.

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2019. április 5.

Az eddigi legjobb, negyedszer veszem újra, jobban imádja a bőröm, mint eddig bármely más készítményt (beleértve a sokezres krémeket is). Ha tolmácsolni tudnám az érzését, akkor az egy óriási fellélegzés és egy hatalmas "köszönöm!!!" lenne.

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Oily Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Oily Skin
2019. április 5.

Annyira szép kiszerelése van, hogy már ezért megérte megvenni. Ha elfogy, nemigen veszem újra, de tuti beletöltök majd az üvegébe valami mást. Komolyra fordítva a szót, két dolog miatt választottam: a hidratálása és a mattító hatása miatt. Nos... idő kell, míg beszívja a bőröm, nem cuppan be olyan hamar, mint a társai, aztán viszont semmi extra nem történik, sem érzésre, sem látványra. Ráadásul nem is mattít, picit sem. Szóval most úgy veszem, hogy vettem egy szép üvegcsét, szerintem a Neutrogena Hydro Booster gelée milkhez (ami amúgy arctisztító létére jobban hidratál) illeni fog.

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ

Hamamelis Virginiana Flower Water EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

A nagylevelű csodamogyoró virágának a vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövet összehúzó. Paula Begoun szerint a nagylevelű csodamogyorónak antioxidánsés gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró kivonat 70-80%-a ethanol (alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Canarium Luzonicum (Elemi) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Pinus (Pine) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen