GeoNautic

Regisztráció dátuma: 2011. április 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. április 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2019. április 5.

Az eddigi legjobb, negyedszer veszem újra, jobban imádja a bőröm, mint eddig bármely más készítményt (beleértve a sokezres krémeket is). Ha tolmácsolni tudnám az érzését, akkor az egy óriási fellélegzés és egy hatalmas "köszönöm!!!" lenne.

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Oily Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Oily Skin
2019. április 5.

Annyira szép kiszerelése van, hogy már ezért megérte megvenni. Ha elfogy, nemigen veszem újra, de tuti beletöltök majd az üvegébe valami mást. Komolyra fordítva a szót, két dolog miatt választottam: a hidratálása és a mattító hatása miatt. Nos... idő kell, míg beszívja a bőröm, nem cuppan be olyan hamar, mint a társai, aztán viszont semmi extra nem történik, sem érzésre, sem látványra. Ráadásul nem is mattít, picit sem. Szóval most úgy veszem, hogy vettem egy szép üvegcsét, szerintem a Neutrogena Hydro Booster gelée milkhez (ami amúgy arctisztító létére jobban hidratál) illeni fog.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. március 20.

Nagy reményekkel vágtam ennek a spirálnak a használatába az itt olvasottak miatt. Az első nap szuper volt minden, tény és való, gyönyörű, szépen ívelt pillákat csinál, nem maszatolódik, ámde nap végére már bepirosodott a szemem. Akkor még nem fogtam gyanút, másnap estére viszont úgy begyulladt, hogy két napig bagzómacska üzemmódban jártam-keltem, mintha homokot szórtak volna a szemembe. Abba is hagytam a használatát, pár nap alatt elmúlt a gyulladás, azóta nem merem használni. Szóval ha valaki járt már más spirállal úgy, hogy hasonló tüneteket tapasztalt, legyen óvatos ezzel is. Sajnálom, de emiatt csak 3*

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ

Hamamelis Virginiana Flower Water EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

A nagylevelű csodamogyoró virágának a vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövet összehúzó. Paula Begoun szerint a nagylevelű csodamogyorónak antioxidánsés gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró kivonat 70-80%-a ethanol (alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Canarium Luzonicum (Elemi) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Pinus (Pine) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen