GeorginaH

Regisztráció dátuma: 2016. január 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 23.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

REN Clear Skincare Clean Screen Mineral SPF30

REN Clear Skincare Clean Screen Mineral SPF30
2019. június 25.

Ez egy csoda.Legalábbis az én kombinált bőrömre biztos. A nyári időszak volt mindig a mumus, gyakorlatilag mindent de mindent ledobott az arcom magáról ( úgy értem pikk-pakk zsírosodott és fénylett mint egy diszkógömb a fejem) na ha erre még le is izzadtam,jaj volt nekem. Nagyon-nagyon jól mattít -engem egyáltalán nem szárít.
Hatása viszonylag sokáig tart, kellemes komfortérzetet ad nem nehezíti el a bőrt.
Hogy mindezt fényvédőként hozza,le a kalappal.
Kellemes illata van ami nekem külön +
BB krémmel szépen működik.
Anyukám darabját nyüstölöm,de erősen gondolkodom hogy a tulajdonomban lévőt megtartom mert összességében remek termék.

NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex

NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex
2019. május 22.

Nekem ő nem, nagyon nem... az ég világon semmi változást nem vettem észre amikor használtam pedig türelmes voltam,nagyon. Illetve negatívumként annyi,hogy jobban zsírosodott a bőröm,ennyi.
30 ml-es kiszerelés feléig gyötörtük egymást (szó szerint) az illatát utáltam, a pipetta szétesett, a tetejét nem lehetett az üvegre normálisan visszatekerni. Valószínűleg mindezeknek hála, 2 hónap után szép zavaros és sűrűbb is lett az üvegcsében a folyadék..
Sajnos nálam 2 csillag, ezért a vételárért ez több,mint elszomorító.

Phi Desert's Fountain Glycoin és Hialuron Szérum

Phi Desert's Fountain Glycoin és Hialuron Szérum
2019. május 19.

Mindig is odafigyeltem milyen terméket használok az arcomra, ennek meg is van az eredménye ,hiszen simán mindig egy tizessel kevesebbnek néznek (sajnos nem kilóra)

Nem céltudatosan indultam a Müllerbe, csak gondoltam körülnézek.. Aztán egyszer csak rátaláltam a Phi termékekre. Hallottam már róluk,így heves szívdobogást követően elsőként őt vettem a kezembe, a neve sokat sejtetett 🙂 kipróbáltam és jött is velem. Hibátlan összetevők, selymes állag és valódi,több réteget érintő TARTÓS felfrissülés,feltöltődés .
Külön öröm,hogy mindez ragacsos utóérzet nélkül valósul meg.
Sajnos a hyaluronsavas teemékekekkel elég rosszak voltak a tapasztalataim..
Szerencsére csak mostanáig.

Én naponta 2x használom reggel és este is és látványos az eredmény.
Puha ,életteli arcbőr, de pl.az apróbb szem alatti ráncaim is eltűnőfélben vannak.
A legjobb,hogy ezt mások is észrevették 😉

Amint a lehetőségeim engedik,szépen kipróbálgatom a márka többi termékeit is.
Azt hiszem,szerelem van itt kibontakozóban 💜