georginasz

Regisztráció dátuma: 2016. március 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dontodent Kräuter Fogkrém

Dontodent Kräuter Fogkrém
2019. december 6.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet. Ár-érték arányban nem találok jobbat. Imádom és mivel teljesen megbízom a dm termékeiben, egyértelmű volt, hogy kipróbálom. Többször újravettem már ezt a fogkrémet. Nagy kiszerelésű, nem habzik túlságosan, de mindenképpen hatásos. A Donodent szájvizével együtt használom. Nagyon frissnek érzem utána a számat és tisztának a fogaimat. :)

Borotalco Original Spray Deodorant

Borotalco Original Spray Deodorant
2019. december 6.

Kis méretben kaptam ezt a terméket, így a sűrűbb napokon mindig a táskámban van. Az illata poros, de nekem kellemes. A hatásával teljesen elégedett vagyok az összetevőivel ellentétben. Miután elfogy nem veszem újra, lehet, hogy kipróbálok még más terméket a márkától, de lehetőleg azt is kissebb kiszerelésben.

Avon Naturals Görögdinnye Testpermet

Avon Naturals Görögdinnye Testpermet
2019. december 6.

Szeretem a testpermeteket, és amikor kiválasztottam ezt az illatot éppen nyári lázban égtem, szóval mindenképpen valami nyárias illatot akartam, ami a görögdinnyénél nem is lehetne jobb. Kicsit mű, de egyértelműen grögdinnyés illata van. Keveset használok belőle, de amikor valaki mellettem áll mindig megjegyzi, hogy valaminek görögdinnye illata van. :D Biztosan nem veszem újra, de minden nyáron használni fogom, amíg ki nem fogy.

1 MÁRKA