gerbaud

Regisztráció dátuma: 2011. november 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. november 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Givenchy Pi For Men

Givenchy Pi For Men
2016. június 3.

Update: sajnos őt is utolérte a reform. A régibe szerelmes voltam, az újabb kiadást csak kedvelem.

Személyes nagy kedvencem férfi vonalon. Igazi finom, bársonyos édesség ez. A nyitány felsorakoztatja a fél konyhakertet, adja neki a karaktert, de nem szúrósan és túl zöldségesen. Vibráló lesz ettől és érzéki. Az ember lánya nem is gondolná, mire nem jó a tárkony meg a rozmaring:). Oh, de később jön csak a csúcsok csúcsa, az a finom tonkababos mandulás barnacukros fenségesség egy csipet vaníliával. Nagyon el van ez kérem találva elejétől a végéig. Hajjajj... ha összefutunk valahol és a csuklómra fújom, általában le sem tudok róla szakadni, míg érzem. Érett férfiakhoz vagy fiatal művészlelkekhez tudom passzintani gondolataimban na meg nőkhöz.

Valentino Valentino Uomo

Valentino Valentino Uomo
2014. augusztus 22.

Első körben magamnak kértem 10 ml-t parfümszóróban egy ismerősömtől, de rajtam elviselhetetlenül édes, szirupos. Olyan érzésem volt, mint a Pink Sugar fiú változatát fújtam volna magamra. Gondoltam üsse kő, ha már nekem ennyire nagyon nem, kipróbálom a Páromon is. Rajtam kimondottan kellemes, édeskés, ugyanakkor markáns kávés illattá avanzsált. Mennyit tesz a férfi bőr. Rajtam és rajta is lineáris, viszont mindkettőnkön nagyon tartós és intenzív. Az üvege egyébként képen nagyon tetszett, de élőben egyáltalán nem. Az illatát sem tartom kiemelkedően jónak vagy izgalmasnak, hogy egy teljes üveggel beszerezzek belőle, ez a 10 ml bőven elég belőle, köszönöm.

Palmolive Oriental Beauty Stimulating Tusfürdő

Palmolive Oriental Beauty Stimulating Tusfürdő
2014. augusztus 18.

Két vagy három hete vásároltam, már nem is emlékszem. Orientális illatbolond vagyok, így nagyon rákaptam a kellemes szantálossága miatt, a nagy tusfürdő arzenálomból azóta szinte csak ezt használom. Állagával, habzásával elégedett vagyok és a bőrömet se bántja. Újravevős darab lesz, ez biztos.

3 ÖSSZETEVŐ

Potassium Isostearate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott