gerdus

Regisztráció dátuma: 2013. július 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alterra Hydro Szemkörnyékápoló

Alterra Hydro Szemkörnyékápoló
2014. február 9.

Nem mintha hinnék a krémek - legalábbis a megfizethető krémek - ránctalanító hatásában, de amennyire emlékszem, ez nem is ígér ilyesmit, arra ott a márka másik szemkrémje, így nem értem, a hatás hiánya miért merül fel többeknél ellenérvként. Az állaga kicsit hígabb volt, mint vártam, nálam megfelelően hidratált, bár való igaz, nem kimondottan szàraz a bőröm. Én kedveltem.

Greenland Ajakápoló Kakaó-Vanília

Greenland Ajakápoló Kakaó-Vanília
2013. december 26.

Csodàlatos, ahogy a többi greenland ajakápoló is. Inkább zsíros az állaga, mint vizes, ami tapasztalatom szerint sokkal ritkább, pedig józan ésszel felfogható, hogy hatékonyabban működik. Az ápoló hatása nekem elegendő, valóban marad egy kis réteg utána, amit én például kimodottan kedvelek, mivel ha nincs semmi a számon, megállás nélkül piszkálom. Az illata is nagyon kellemes, bár más testvérkéi nekem jobban tetszenek.

Avon Little Black Dress Izzadásgátló Golyós Dezodor

Avon Little Black Dress Izzadásgátló Golyós Dezodor
2013. december 26.

Nekem tökéletesen bevált, ahogy a többi Avonos golyós deo is, pedig elég izzadékony vagyok. Az illat tartósságáról meg annyit, hogy aki illatozni akar, az használjon parfümöt, én azért veszem évek óta ezeket a dezodorokat, mert a drogériásokkal ellentétben ezek dezodorként tudnak működni (legalábbis nálam).