getiimi

Regisztráció dátuma: 2020. május 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. május 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Shiseido Perfect Hydrating BB Cream

Shiseido Perfect Hydrating BB Cream
2020. augusztus 2.

Update: 5 csillagról lefokozom 2-re. Igaz hogy a 30 fokban védi a bőröm, de nagyon csúnyán zsírosítja az egyébként száraz bőröm. Nem tudok olyan vékony réteget kenni, hogy ne csillogjon az arcbőröm tőle 1-2 óra múlva. Biztosan nem veszem újra ezt az egyébként is túlárazott terméket.

Nagyon féltem a színétől, mert online választottam és világos a bőröm, de szerencsére a Light nagyon szépen illeszkedik a bőrszínemhez. Könnyen felvihető, az állaga is jó, nem túl folyós, de nem is sűrű, illetve könnyű elkenni. Természetes a fedése nyilván nem hasonlítható össze egy alapozóval, de úgy gondolom, hogy nem is ez a cél egy BB krémnél. Aki el akarja tüntetni minden bőrhibáját, annak kevés lesz a fedése, de ha csak egy minimális fedésre van szükség, akkor szerintem ez tökéletes választás.
Nem voltam még vele 30 fokban napon, de eddig a 23 fokban megállta a helyet.
Ami számomra még nagyon fontos volt, hogy a vízhiányos bőröm ugyan ápolom, de néha kiszárad és egyelőre nem vettem volna észre, hogy ezeket a szárazságokat kihangsúlyozta volna. Ez hatalmas plusz pont.

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%
2020. június 10.

Csak ajánlani tudom ezt a terméket. Nagyon egyenletlen volt az arcbőröm, pattanásos, de ez a termék nagyon szépen egyenletessé tette, kb. egy hónapig használtam, aztán a nap miatt leálltam vele, de egy szuper termék. Nem csípett, nem szárította a bőröm, hanem felfrissült lett tőle.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2020. május 25.

Az utazó verziót vásároltam meg belőle, az 50 ml-es kiszerelést, nem fűztem hozzá túl nagy reményeket, de sürgősen kellett valami és ez volt a legszimpatikusabb. Nagyon kellemeset csalódtam benne. Hamar beszívja, nem hagy zsíros érzetet maga után, az illata is istenien finom és kellemes, jól hidratál. Egyszóval számomra főnyeremény volt és nyaralás alatt csodát művelt a homoktól megviselt bőrömmel.