geucsa

Regisztráció dátuma: 2012. május 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

drRiedl Intenzív Szemránckrém

drRiedl Intenzív Szemránckrém
2020. január 21.

2-3 hete kezdtem el használni. Nagyon erős az illata. Ez már gyanús volt. Szerintem egy szemránckrémbe nem lenne szabad illatanyagot tenni. Nem tudtam, mitől ég, viszket a szemem. Sajnos 2 hét kellett hozzá, hogy rájöjjek, mi okozta a problémát. Egy próbát megért. Már az is gyengítette a bizalmamat, hogy 30 ml-es és csak ennyibe kerül. A csomagolása vegyes érzéseket váltott ki. A külső doboz tetszik, minőséget sugall, de a tubus, amiben a krém van, nagyon gagyi. Magának a krémnek semmi jótékony hatása nincs, sőt mióta használom egyre szárazabb a szemem körül és meg is ereszkedett egy kicsit. Szóval kézkrémnek, vagy maximum a nyakamra elhasználom. Ezek után nem próbálom ki a márka többi termékét. Nem kísérletezek tovább, visszatérek a jól bevált lengyel krémemhez.

Jacomo It's Me For Him EDP

Jacomo It's Me For Him EDP
2020. január 14.

Nagyon szerettem. Sajnos már nem látom sehol.
A citrusos jegyek lecsengése után nagyon kellemes illat marad, amit bármikor szívesen érzek.
Nem tolakodó, elegáns, tiszta illat.

Ilcsi Hidratáló Krém Férfiaknak

Ilcsi Hidratáló Krém Férfiaknak
2020. január 13.

Nagyon erős az illata. Nekem az Alverde MEN ugrik be róla, de ez a krém annál sokkal jobb.
Bár ettől is pattanásos lettem az elején, de elmúlt és nem újultak ki, mint az előbb említettnél.
Azért ez sem egy csodaszer, de legalább jól beszívódik és hidratál is.

1 ÖSSZETEVŐ