Best of Beauty 2019

GHettie

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Jimmy Choo EDP

Jimmy Choo EDP
2019. április 22.

Az összetevők miatt nagyon kíváncsi voltam rá. Nekem ez egy kifinomult, mély, minőségi, nőies elegáns illat. Semmiképp nem olcsó hatású. Sokáig kerestem mire hasonlít, és megvan, ez egy határozottan rúzsos illat! Alkalomra lehet tökéletes, szerintem és hűvösebb időben. Vagy egy kis fricskával épp szakadt farmer-póló együtteshez?

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP
2019. április 3.

Tartós, krémes, nőies és hétköznapra is használható, ő az elegánsabb GG :) az alapillatba lettem szerelmes elsőként és az is maradt a kedvenc, de a Legere is tudja majdnem (csak majdnem 😍) ugyanazt és emiatt nem olyan megosztó. Megvan benne GG hatásos nőiessége de finomabb, populárisabb és nem annyira rámenős stílusban. Sokkal visszafogottabb, estére biztos nem ezt a verziót választanám. Ajánlom, szép, beburkoló illat, nem orrbavágó, finoman simuló virágos krémesség.

Dsquared² Want

Dsquared² Want
2019. április 3.

Először a család szeretett bele, utána én is: annyi dicséretet kaptam, hogy belépett az állandók közé. Megnyugtat, komfortos vanilla, de nem a megszokott, egyszerű módon. Rafinált és gyönyörű, nem is értem, miért nem ismertebb!! Nagy kedvencem lett, ez az az illat, ami sosem zavar, mindig jó viselni.