ghostofcampnou

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Vitamin C Tagescreme

Balea Vitamin C Tagescreme
2020. június 30.

Körülbelül a felét használtam el, de eddig tetszik, kimondottan ragyogó lesz tőle a bőröm és jól hidratál. Nagyon tetszik, hogy van benne fényvédő is, olcsóbb krémekből ez gyakran kimarad. Az egyetlen gond vele - és ennek valószínűleg pont a fényvédőhöz van köze -, hogy elég nehezen szívódik bele a bőrömbe, szóval ha sminkelek, akkor kell alá primer vagy várni kell kb fél órát, mielőtt felteszem rá az alapozót, különben csúszkál. Összességében szerintem teljesen megéri az árát.

Nivea Essentials Nappali Arckrém Érzékeny Bőrre SPF15

Nivea Essentials Nappali Arckrém Érzékeny Bőrre SPF15
2020. június 11.

Nagyon megörültem, amikor láttam ezt a krémet itthon a DMben, mert Angliában már vettem belőle és télen egész jól bevált még a szemem körül is, bár nyárra nem használnám, ahhoz túl zsíros. Két dolog nem tetszik az itthoni verzióval kapcsolatban: a dobozos kiszerelés és az ára. Egyrészt Angliában tubusban lehet kapni, ami sokkal praktikusabb és higiénikusabb, másrészt kint az ára 2 azaz kettő font ugyanúgy 50 ml-ért. Lehet, hogy itt a doboz miatt kerül többe, de könyörgöm, az semmit nem ad hozzá, sőt. Szóval hiába jó a krém, nem hiszem, hogy itthon veszek belőle még egyet.

Avon Clearskin Pattanás Elleni, Habzó Arctisztító

Avon Clearskin Pattanás Elleni, Habzó Arctisztító
2020. június 10.

3 hete használom (régebben szereztem, de valahogy észre sem vettem) Nem rossz arctisztitó, főleg ilyenkor tavasszal/nyáron, amikor inkább zsíros, mint száraz a bőröm, szépen eltünteti a pattanásokat. Nagyon-nagyon fontos viszont, hogy csak napi egyszer szabad szerintem használni, mert amikor reggel és este is használtam, akkor nagyon irritálta a bőrömet, valamint amíg ezt használom, addig hanyagolom a szalicilsavas tonert, mert együtt erősen szárítanak.